Новини

Рейтинг Користувача: / 12
ГіршаКраща 

 До уваги випускників коледжу!

 

Neuvoo.com.ua – це онлайн ресурс для пошуку роботи, який безкоштовно збирає вакансії з сайтів пошуку роботи, рекрутингових агентств і бірж праці. Neuvoo – це не черговий сайт з базою вакансій, на відміну від всіх інших ми індексуємо і збираємо на одному порталі 100% вакансій країни і надаємо до цієї бази безкоштовний доступ фахівцям, випускникам навчальних закладів та всім хто шукає роботу. Ми збираємо всі пропозиції від роботодавців, які доступні в інтернеті, тому ми схожі на Google, але для вакансій.

 

Ось деякі переваги neuvoo:
– Зручний та простий пошук
– Зручний у використані
– Понад 300 тис. вакансій в Україні

 

Організації, з яким ми співпрацюємо за кордоном:

• London School of Business and Management
• London Metropolitan University
• Columbia University
• Pennsylvania University
• Cameron University
• Arizona State University
• Northern Michigan University
• Université de Genève
• HEC Lausanne – Alumni
• Universität Bern – Career Services
• Universität Zürich

http://neuvoo.com.ua/ – ПОШУК РОБОТИ В УКРАЇНІ

На данний час сервіс працює в 64 країнах світу.

 

 

В жовтні 2016 року були проведені батьківські збори випускних груп всіх спеціальностей за участю завідуючих відділеннями, кураторів груп, заступника директора з навчальної роботи Кузик Ф.В. та заступника директора з навчально-виробничої роботи Маковійчука О.М.

Присутні були ознайомлені з роботою сектору сприяння працевлаштуванню випускників медичного коледжу. Всі випускники, які навчались за державним замовленням та їхні батьки були ознайомлені з Постановою Кабінету Міністрів України від 22 серпня 1996р. № 992 «Про Порядок працевлаштування випускників вищих навчальних закладів, підготовка яких здійснювалась за державним замовленням», з Постановою Кабінету Міністрів України від 15 квітня 2015 р. № 216 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 22 серпня 1996р. № 992» та наказом МОЗ України від 28.05.2012 року № 390 «Порядок надання одноразової адресної грошової допомоги випускникам вищих навчальних закладів, які здобули освіту  за напрямами і спеціальностями медичного та фармацевтичного профілів». Випускники, які навчаються за державним замовленням будуть направлені на роботу за місцем державного розподілу.

В жовтні 2017 року були проведені батьківські збори випускних груп всіх спеціальностей за участю завідуючих відділеннями, кураторів груп, заступника директора з навчальної роботи Кузик Ф.В. та заступника директора з навчально-виробничої роботи Маковійчука О.М.

Присутні були ознайомлені з роботою сектору сприяння працевлаштуванню випускників медичного коледжу. Всі випускники, які навчались за державним замовленням та їхні батьки були ознайомлені з Постановою Кабінету Міністрів України від 31 травня 2017р. № 376 «Про визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України», з Законом України «Про внесення змін до Закону України "Про вищу освіту" щодо працевлаштування випускників», законом України «Про вищу освіту» від 01.07.2014р. № 1556-VІІ зі змінами від 06.10.2016р. Стаття 64, пункти 1, 4 та  наказом МОЗ України від 28.05.2012 року № 390 «Порядок надання одноразової адресної грошової допомоги випускникам вищих навчальних закладів, які здобули освіту  за напрямами і спеціальностями медичного та фармацевтичного профілів».

Згідно постанови Кабінету Міністрів України від 31 травня 2017р. № 376 «Про визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України» та  згідно Закону України «Про вищу освіту» від 01.07.2014р. № 1556-VІІ зі змінами від 06.10.2016р. стаття 64, пункт 1 – випускники, які навчаються за державним замовленням не зобов’язані відпрацьовувати за місцем державного розподілу.

 

 

Сектор сприяння працевлаштування випускників БДМУ

Сектор сприяння працевлаштування випускників Чернівецького медичного коледжу Буковинського державного медичного університету створено 18 жовтня 2010 року відповідно до Службового розпорядження від 18 жовтня 2010 року №2 «Про створення центру сприяння працевлаштуванню випускників».

Сектор створений з метою сприяння реалізації права студентів і випускників на працю та забезпеченню випускників першим робочим місцем; проведення постійного аналізу попиту і пропозиції на ринку праці фахівців, підготовку яких здійснює вищий навчальний заклад.

Працівники сектору налагоджують, встановлюють та підтримують контакти з лікувально – профілактичними закладами та закладами освіти Чернівців та області з метою подальшого працевлаштування випускників Чернівецького медичного коледжу БДМУ.

У своїй роботі відділ керується чинним законодавством України, відповідно до своєї специфіки діяльності, Статутом коледжу, рішеннями педагогічної ради, нормативними актами, наказами та розпорядженнями керівництва коледжу та Головного управління охорони здоров’я Чернівецької ОДА.

Головне меню

 

Дні народження_лютий

Лютий

ПІБ

Дата

Шарабуряк О. В.

04.02.

Швець Н.В.

05.02.

Танасійчук О.І.

05.02.

Бежко Я.А.

06.02.

Никитюк В.В.

06.02.

Літвінова Н.А.

15.02.

Савка О.М.

16.02.

Тимошенко І.І.

17.02.

Гривул Г.Я.

25.02.

 

Онлайн радіо

Слушать онлайн радио

monBaner

© Чернівецький медичний коледж, 2013

© Розробка/верстка: Лазоряк Василь Миколайович