чернівецька обласна рада

Департамент охорони здоров'я

Чернівецької обласної державної адмністрації

ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ МЕДИЧНИЙ КОЛЕДЖ

БУКОВИНСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО МЕДИЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ

 

 

Рейтинг

успішності студентів ІV курсу на основі 9 класів

спеціальності 5.12010102 Сестринська справа

Чернівецького медичного коледжу БДМУ

для призначення академічних стипендій

за результатами семестрового контролю

та навчальних досягнень

за І семестр 2017/2018 н.р.

 

Порядок формування рейтингу успішності студентів ІV курсу на основі 9 класів спеціальності 5.12010102 Сестринська справа проводився відповідно до постанови КМУ від 28.12.2016 р. №1050 «Деякі питання стипендіального забезпечення», Правил призначення і виплати стипендій у Чернівецькому медичному коледжі БДМУ, затверджених наказом по коледжу  від 05.09.2017 р. №47/к §3, Порядку формування рейтингу успішності студентів Чернівецького медичного коледжу БДМУ для призначення академічних стипендій.

На ІV курсу на основі 9 класів спеціальності 5.12010102 Сестринська справа навчаються 37 студентів за регіональним замовленням. Отримувати стипендію будуть 14 студентів, що складає 40% від загального ліміту стипендіатів, визначеного Педагогічною радою Чернівецького медичного коледжу БДМУ від 18.12.2017 р. №3. 

Ліміт стипендіатів-відмінників, яким буде призначатися академічна стипендія за особливі успіхи у навчанні та навчальних досягнень складає не більше 10% від стипендіатів-відмінників визначений Педагогічною радою Чернівецького медичного коледжу БДМУ від 18.12.2017 р. №3. На ІV курсі на основі 9 класів спеціальності 5.12010102 Сестринська справа буде отримувати таку стипендію 1 студентка - Дубик Яна Василівна, так як вона є старостою групи.

До рейтингу успішності включені всі студенти ІV курсу на основі 9 класів спеціальності 5.12010102 Сестринська справа, які навчаються за регіональним замовленням, крім осіб, які протягом І семестру 2017/2018 н.р. отримали оцінку «не задовільно» або не з’явилися для складання семестрового контролю.

№ з/п

ПІБ

Група

Середній бал

Додатковий бал

Рейтинговий бал

    1. 

Дубик Яна Василівна

ІV «В» (9)

5,00

0,1

5,10

    2. 

Величко Любов Іллівна

ІV «А» (9)

5,00

 

5,00

    3. 

Пержун Вікторія Володимирівна

ІV «В» (9)

5,00

 

5,00

    4. 

Боднарюк Надія Володимирівна

ІV «В» (9)

4,88

 

4,88

    5. 

Чорна Анастасія Русланівна

ІV «Г» (9)

4,88

 

4,88

    6. 

Мирон Ніка Володимирівна

ІV «А» (9)

4,86

 

4,86

    7. 

Боднарюк Анжеліка Іванівна

ІV «Г» (9)

4,75

 

4,75

    8. 

Лисюк Дарина Костянтинівна

ІV «Г» (9)

4,75

 

4,75

    9. 

Молнар Яна Георгіївна

ІV «Г» (9)

4,75

 

4,75

 10. 

Савюк Лілія Костянтинівна

ІV «Г» (9)

4,75

 

4,75

 11. 

Семенюк Юлія Сергіївна

ІV «Г» (9)

4,37

 

4,37

 12. 

Костенюк Аліна Дмитрівна

ІV «Б» (9)

4,25

 

4,25

 13. 

Трифаненко Крістіна Вікторівна

ІV «Б» (9)

4,25

 

4,25

 14. 

Тісногуз Маріна Вікторівна

ІV «Г» (9)

4,25

 

4,25

 15. 

Степанова Наталія Олександрівна

ІV «В» (9)

4,13

 

4,13

 16. 

Булаковська Ольга Вячеславівна

ІV «В» (9)

4,13

 

4,13

 17. 

Димчук Інна Дмитрівна

ІV «Б» (9)

4,00

 

4,00

 18. 

Буга Юлія Петрівна

ІV «Г» (9)

4,00

 

4,00

 19. 

Бурдейна Юлія Володимирівна

ІV «Б» (9)

3,88

 

3,88

 20. 

Теслович Аліна Сергіївна

ІV «Б» (9)

3,88

 

3,88

 21. 

Савчук Олександра Григорівна

ІV «А» (9)

3,75

 

3,75

 22. 

Чайковська Діана Володимирівна

ІV «А» (9)

3,75

 

3,75

 23. 

Гаврилович Наталія Іванівна

ІV «Г» (9)

3,71

 

3,71

 24. 

Нікульча Любов Георгіївна

ІV «А» (9)

3,63

 

3,63

 25. 

Грегорович Валентина Сергіївна

ІV «Б» (9)

3,63

 

3,63

 26. 

Боднараш Роксолана Валеріївна

ІV «Б» (9)

3,50

 

3,50

 27. 

Розщебак Мар'яна Тарасівна

ІV «Б» (9)

3,50

 

3,50

 28. 

Абрамова Наталія Олександрівна

ІV «А» (9)

3,38

 

3,38

 29. 

Бажан Христина Ярославівна

ІV «В» (9)

3,38

 

3,38

 30. 

Ткачук Єлизавета Григорівна

ІV «А» (9)

3,29

 

3,29

 31. 

Тарандій Настасія Василівна

ІV «В» (9)

3,14

 

3,14

 32. 

Мунтьян Аліна Русланівна

ІV «А» (9)

3,00

 

3,00

 33. 

Сікорська Лілія Олександрівна

ІV «А» (9)

3,00

 

3,00

 34. 

Нероденко Антон Володимирович

ІV «Б» (9)

3,00

 

3,00

 35. 

Ощип Ірина Василівна

ІV «Б» (9)

3,00

 

3,00

 36. 

Бойко Валентина Володимирівна

ІV «В» (9)

3,00

 

3,00

 37. 

Лупу Ганна Георгіївна

ІV «Г» (9)

3,00

 

3,00

                                                                                                                                                    

 

Завідувач ІІ медичного відділення                                                                 Н. І. Прунчак

 

 

Завідувач III медичного відділення                                                               Г. П. Савчук

 

 

Голова студентського парламенту                                                               Т.М. Діхтяренко