чернівецька обласна рада

Департамент охорони здоров'я

Чернівецької обласної державної адмністрації

ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ МЕДИЧНИЙ КОЛЕДЖ

БУКОВИНСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО МЕДИЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ

 

Рейтинг

успішності студентів

ІІI курсу спеціальності на основі 9 класів

5.12010102 Сестринська справа

Чернівецького медичного коледжу БДМУ

для призначення академічних стипендій

за результатами семестрового контролю

та навчальних досягнень

за І семестр 2017/2018 н.р.

 

Порядок формування рейтингу успішності студентів IIІ курсу на основі 9 класів спеціальності 5.12010102 Сестринська справа проводився відповідно до постанови КМУ від 28.12.2016 р. №1050 «Деякі питання стипендіального забезпечення», Правил призначення і виплати стипендій у Чернівецькому медичному коледжі БДМУ, затверджених наказом по коледжу  від 05.09.2017 р. №47/к §3, Порядку формування рейтингу успішності студентів Чернівецького медичного коледжу БДМУ для призначення академічних стипендій.

На ІІІ курсі на основі 9 класів спеціальності 5.12010102 Сестринська справа навчаються 38 студентів за регіональним замовленням. Отримувати стипендію будуть 15 студентів, що складає 40% від загального ліміту стипендіатів, визначеного Педагогічною радою Чернівецького медичного коледжу БДМУ від 18.12.2017 р. №3. 

Ліміт стипендіатів-відмінників, яким буде призначатися академічна стипендія за особливі успіхи у навчанні та навчальних досягнень складає не більше 10% від стипендіатів-відмінників визначений Педагогічною радою Чернівецького медичного коледжу БДМУ від 18.12.2017 р. №3. На ІІІ курсі на основі 9 класів спеціальності 5.12010102 Сестринська справа не буде отримувати жоден студент .

До рейтингу успішності включені всі студенти ІІІ курсу на основі 9 класів спеціальності 5.12010102 Сестринська справа, які навчаються за регіональним замовленням, крім осіб, які протягом І семестру 2017/2018 н.р. отримали оцінку «не задовільно» або не з’явилися для складання семестрового контролю.

№ з/п

ПІБ

Група

Середній

бал

Додатковий бал

Рейтинговий

бал

1. 

Кривко Каріна Дмитрівна

ІІІ «А» (9)

4,88

 

4,88

2. 

Ротар Олександра Віталіївна

ІІІ «А» (9)

4,88

 

4,88

3. 

Федік Карина Костянтинівна

ІІІ «В» (9)

4,88

 

4,88

4. 

Кобащук Софія Петрівна

ІІІ «Г» (9)

4,88

 

4,88

5. 

Діхтяренко Тетяна Михайлівна

ІІІ «А» (9)

4,75

 

4,75

6. 

Герман Надія Георгіївна

ІІІ «Г» (9)

4,75

 

4,75

7. 

Мельник Анна Вікторівна

ІІІ «Г»(9)

4,62

 

4,62

8. 

Стефанчук Марія Юріївна

ІІІ «Б» (9)

4,50

 

4,50

9. 

Галан Каріна Дмитрівна

ІІІ «А» (9)

4,38

 

4,38

10. 

Арушті Северина Сергіївна

ІІІ «Б» (9)

4,38

 

4,38

11. 

Савчук Юлія Дмитрівна

ІІІ «Б» (9)

4,38

 

4,38

12. 

Урсол Тетяна Анатоліївна

ІІІ «Б» (9)

4,38

 

4,38

13. 

Калинюк Юлія Русланівна

ІІІ «Г» (9)

4,38

 

4,38

14. 

Снігур Ангеліна Сергіївна

ІІІ «А» (9)

4,25

 

4,25

15. 

Шероколиста Валентина Василівна

ІІІ «Г» (9)

4,13

 

4,13

16. 

Ткачук Діана Василівна

ІІІ «Б» (9)

4,13

 

4,13

17. 

Понич Іванна Юріївна

ІІІ «А» (9)

4,13

 

4,13

18. 

Ляшко Ольга Олександрівна

ІІІ «Б» (9)

4,00

 

4,00

19. 

Тихоліз Інна Степанівна

ІІІ «В» (9)

4,00

 

4,00

20. 

Задорожна Олена Олегівна

ІІІ «В» (9)

4,00

 

4,00

21. 

Матковська Аліна Андріївна

ІІІ «Б» (9)

3,87

 

3,87

22. 

Николюк Марія Володимирівна

ІІІ «Г» (9)

3,87

 

3,87

23. 

Фулитка Лівіана Мартинівна

ІІІ «Г» (9)

3,87

 

3,87

24. 

Борсук Аліна Валеріївна

ІІІ «В» (9)

3,75

 

3,75

25. 

Минзату Северина Василівна

ІІІ «В» (9)

3,50

 

3,50

26. 

Ткач Еріка Дмитрівна

ІІІ «Г» (9)

3,50

 

3,50

27. 

Греневич Ольга Дмитрівна

ІІІ «А» (9)

3,25

 

3,25

28. 

Доскалюк Анастасія Михайлівна

ІІІ «В» (9)

3,25

 

3,25

29. 

Румак Уляна Віталіївна

ІІІ «В» (9)

3,25

 

3,25

30. 

Георгіца Анна Маріанівна

ІІІ «А» (9)

3,00

 

3,00

31. 

Тощук Крістіна Іванівна

ІІІ «А» (9)

3,00

 

3,00

32. 

Рихло Ліліана Василівна

ІІІ «А» (9)

3,00

 

3,00

33. 

Биндю Ірина Іванівна

ІІІ «Б» (9)

3,00

 

3,00

34. 

Нікульча Юлія Георгіївна

ІІІ «В» (9)

3,00

 

3,00

35. 

Пукало Марія Ярославівна

ІІІ «Г» (9)

3,00

 

3,00

36. 

Гаращук Крістіна Ігорівна

ІІІ «Г» (9)

3,00

 

3,00

37. 

Гордащук Анна Миколаївна

ІІІ «Г» (9)

3,00

 

3,00

38. 

Коцелівська Марія Василівна

ІІІ «Г» (9)

3,00

 

3,00

 

Завідувач ІІ медичного відділення                                                         Н. І. Прунчак

 

Завідувач ІІІ медичного відділення                                                        Г. П. Савчук

 

Голова студентського парламенту                                                        Т.М. Діхтяренко