чернівецька обласна рада

Департамент охорони здоров'я

Чернівецької обласної державної адмністрації

ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ МЕДИЧНИЙ КОЛЕДЖ

БУКОВИНСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО МЕДИЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ

 

Рейтинг

успішності студентів ІI курсу на основі 9 класів

спеціальності 223 Медсестринство

спеціалізації  «Сестринська справа»

Чернівецького медичного коледжу БДМУ

для призначення академічних стипендій

за результатами семестрового контролю

та навчальних досягнень

за І семестр 2017/2018 н.р.

 

 

Порядок формування рейтингу успішності студентів II курсу на основі 9 класів спеціальності 223 Медсестринство спеціалізації « Сестринська справа» проводився відповідно до постанови КМУ від 28.12.2016 р. №1050 «Деякі питання стипендіального забезпечення», Правил призначення і виплати стипендій у Чернівецькому медичному коледжі БДМУ, затверджених наказом по коледжу  від 05.09.2017 р. №47/к §3, Порядку формування рейтингу успішності студентів Чернівецького медичного коледжу БДМУ для призначення академічних стипендій.

На ІІ курсі на основі 9 класів спеціальності 223 Медсестринство спеціалізації «Сестринська справа» навчаються 39 студентів за регіональним замовленням. Отримувати стипендію будуть 13 студентів, що складає 40% від загального ліміту стипендіатів, визначеного Педагогічною радою Чернівецького медичного коледжу БДМУ від 18.12.2017 р. №3.

Ліміт стипендіатів-відмінників, яким буде призначатися академічна стипендія за особливі успіхи у навчанні та навчальних досягнень складає не більше 10% від стипендіатів-відмінників визначений Педагогічною радою Чернівецького медичного коледжу БДМУ від 18.12.2017 р. №3. На ІІ курсі на основі 9 класів спеціальності 223 Медсестринство спеціалізації «Сестринська справа» буде отримувати таку стипендію 1 студентка - Малокугаєвська Юлія Олександрівна, так як в неї найвищий середній бал семестрової успішності .

До рейтингу успішності включені всі студенти ІІ курсу на основі 9 класів спеціальності 223 Медсестринство, які навчаються за регіональним замовленням, крім осіб, які протягом І семестру 2017/2018 н.р. отримали оцінку «не задовільно» або не з’явилися для складання семестрового контролю.

 

 

 



№ з/п

ПІБ

Група

Середній

бал

Додатковий бал

Рейтинговий бал

1. 

Малокугаєвська Юлія Олександрівна

ІІ «В» (9)

5,00

0,1

5,10

2. 

Лікар Катерина Романівна

ІІ «А» (9)

5,00

 

5,00

3. 

Онуфрейчук Тетяна Мирославівна

ІІ «Б» (9)

5,00

 

5,00

4. 

Мельник Крістіна Іванівна

ІІ «А» (9)

4,86

 

4,86

5. 

Скаляк Оксана Василівна

ІІ «Б» (9)

4,86

 

4,86

6. 

Димуряк Ірина Юріївна

ІІ «А» (9)

4,57

 

4,57

7. 

Майданська Ірина Олексіївна

ІІ «Б» (9)

4,57

 

4,57

8. 

Чорней Юлія Андріївна

ІІ «Г» (9)

4,57

 

4,57

9. 

Петращук Надія Петрівна

ІІ «Б» (9)

4,29

 

4,29

10. 

Шерівська Світлана Іванівна

ІІ «А» (9)

4,14

 

4,14

11. 

Шиндишевська Тетяна Олександрівна

ІІ «А» (9)

4,14

 

4,14

12. 

Резнік Вікторія Анатоліївна

ІІ «В» (9)

4,14

 

4,14

13. 

Гринчак Катерина Сергіївна

ІІ «Г» (9)

4,00

 

4,00

14. 

Мендришора Катерина Дмитрівна

ІІ «А» (9)

3,85

 

3,85

15. 

Грамма Катерина Олегівна

ІІ «В» (9)

3,85

 

3,85

16. 

Лютак Богдана Іванівна

ІІ «Г» (9)

3,85

 

3,85

17. 

Місюрко Тетяна Василівна

ІІ «А» (9)

3,71

 

3,71

18. 

Заньковська Анастасія Ігорівна

ІІ «Б» (9)

3,71

 

3,71

19. 

Трачук Анна Дмитрівна

ІІ «Б» (9)

3,71

 

3,71

20. 

Єгорова Юлія Олександрівна

ІІ «Г» (9)

3,71

 

3,71

21. 

Соломка Ольга Іванівна

ІІ «Б» (9)

3,57

 

3,57

22. 

Гук Анна Валентинівна

ІІ «Г» (9)

3,57

 

3,57

23. 

Яковець Марина Андріївна

ІІ «А» (9)

3,42

 

3,42

24. 

Будз Еліна Іванівна

ІІ «В» (9)

3,42

 

3,42

25. 

Дупешко Наталія Святославівна

ІІ «В» (9)

3,42

 

3,42

26. 

Степанчук Марія Володимирівна

ІІ «Г» (9)

3,42

 

3,42

27. 

Серотюк Надія Іванівна

ІІ «Б» (9)

3,29

 

3,29

28. 

Скобальська Анастасія Володимирівна

ІІ «А» (9)

3,28

 

3,28

29. 

Шершен Ангеліна Василівна

ІІ «В» (9)

3,28

 

3,28

30. 

Юленкова Софія Миколаївна

ІІ «В» (9)

3,28

 

3,28

31. 

Коломієць Яна Олегівна

ІІ «Г» (9)

3,28

 

3,28

32. 

Абрамович Богдана Степанівна

ІІ «А» (9)

3,14

 

3,14

33. 

Мудрик Мілена Миколаївна

ІІ «Б» (9)

3,00

 

3,00

34. 

Стаценко Ірина Миколаївна

ІІ «Б» (9)

3,00

 

3,00

35. 

Катиринчук Діана Василівна

ІІ «В» (9)

3,00

 

3,00

36. 

Скрипник Мар`яна Володимирівна

ІІ «В» (9)

3,00

 

3,00

37. 

Темерівська Марія Георгіївна

ІІ «В» (9)

3,00

 

3,00

38. 

Кривко Марина Андріївна

ІІ «Г» (9)

3,00

 

3,00

39. 

Реус Леся Миколаївна

ІІ «Г» (9)

3,00

 

3,00

 

Завідувач ІІ медичного відділення                                                         Н. І. Прунчак

 

Завідувач ІІІ медичного відділення                                                        Г. П. Савчук

 

Голова студентського парламенту                                                        Т.М. Діхтяренко