Місія Святого Миколая

Рейтинг Користувача: / 0
ГіршаКраща 

 

      Кожна дитина, і звичайна, і з особливими потребами, чекає дива, чекає казки, адже саме напередодні Різдвяних свят так багато прохань лунає з дитячих уст, так багато сподівань. І досить часто бажання маленьких діток вражає до глибини серця, адже просять вони не солодощів чи іграшок, а здоров'я для себе та рідних, стати потрібними і зустріти свята вже у колі родини, а не інтернату…

   Тому, напередодні Святого Миколая, Чернівецький медичний коледж Буковинського державного медичного університету спільно з філософсько-теологічним факультетом Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича вирішили влаштувати для таких особливих дітей свято, адже саме такі діти показують приклад тієї щирої любові та вдячності, яких вчив Святий Миколай.

   Студенти Чернівецького медичного коледжу провели благодійний флешмоб «Придбай пряник – подаруй сироті свято». Чернівчани з радістю купляли пряники, а за вилучені кошти студенти придбали подарунки, які формувались для кожної дитини окремо: набори для творчості, фрукти, солодощі, книжки... Щасливі діти та їх батьки дарували свої радісні емоції, посмішки та обійми.

     Дітям з особливими потребами влаштували справжню казку. Вони провели час із казковими героями, а також побачили Святого Миколая, який приготував для них смачні подарунки.

    Їх посмішки – це свідчення справжнього Чуда цієї святкової ночі. Будьмо сповнені Любові! Інколи, щоб розділити місію Святого Миколая, треба зовсім мало – тепло душі та небайдужість!

 

Головне меню

 

Дні народження

Січень

ПІБ

Дата

Лиса О.М.

01.01.

Комаровський В.С.

08.01.

Бідна І.В.

09.01.

Кушнірюк Є.І.

12.01.

Бабух Н.В.

16.01..

Гуцул А.Л.

17.01.

Шелепницька С.М.

18.01.

Гучко О.І.

26.01.

Тодераш В.Д.

26.01.

Вищньовський О.Є.

30.01.

 

Онлайн радіо

Слушать онлайн радио

monBaner

© Чернівецький медичний коледж, 2013

© Розробка/верстка: Лазоряк Василь Миколайович