Тиждень української мови та літератури

Рейтинг Користувача: / 0
ГіршаКраща 

ТИЖДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРИ

 В ЧЕРНІВЕЦЬКОМУ МЕДИЧНОМУ КОЛЕДЖІ БДМУ

 

 

Мова – це наша національна ознака,

в мові – наша культура, сутність нашої свідомості.

Іван Огієнко

До Дня української писемності та мови, який в Україні відзначають 9 листопада, в Чернівецькому медичному коледжі БДМУ розпочався Тиждень української мови та літератури. В цей день студенти та викладачі навчального закладу долучилися до Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності.

Почином став усний журнал під назвою «9 листопада – День української мови та писемності», який збагатив студентів цікавими маловідомими фактами про українську мову. А також проведено конкурс стіннівок «Українська мова  - наш скарб», конкурс авторських поезій «Слово – життєдайне джерело», в яких студенти мали змогу проявити свої творчі здібності, вдосконалити вміння володіти словом та поринути у багатий світ краси і принад рідної української мови.

Вже традиційно з початком листопада в рамках Тижня української  мови та літератури в Чернівецькому медичному коледжі БДМУ проводиться перший етап олімпіади з української мови серед студентів Чернівецького медичного коледжу БДМУ, де спрага перемоги надихає студентів демонструвати не лише базові мовні знання, а й народжувати справжні творчі шедеври.

Завершився Тиждень підбиттям підсумків. Студентам вдалося поглибити знання з української мови та історії її становлення, покращити свої мовленнєві здібності, розвинути естетичні смаки та відчуття слова. Такі заходи є міцною запорукою згуртованості, поваги до української мови, культури, народу, що сприяє формуванню цілісної нації.

 

 

 

Посмотрите вложенную галерею изображения онлайн в:
http://medkol.cv.ua/component/content/article/125-2014/878-2018-11-09-12-48-57#sigProGalleria83d26ab8e5
joomlamodniyportal.ru

Головне меню

 

Дні народження_лютий

Лютий

ПІБ

Дата

Шарабуряк О. В.

04.02.

Швець Н.В.

05.02.

Танасійчук О.І.

05.02.

Бежко Я.А.

06.02.

Никитюк В.В.

06.02.

Літвінова Н.А.

15.02.

Савка О.М.

16.02.

Тимошенко І.І.

17.02.

Гривул Г.Я.

25.02.

 

Онлайн радіо

Слушать онлайн радио

monBaner

© Чернівецький медичний коледж, 2013

© Розробка/верстка: Лазоряк Василь Миколайович