Тиждень української мови та літератури

Рейтинг Користувача: / 0
ГіршаКраща 

ТИЖДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРИ

 В ЧЕРНІВЕЦЬКОМУ МЕДИЧНОМУ КОЛЕДЖІ БДМУ

 

 

Мова – це наша національна ознака,

в мові – наша культура, сутність нашої свідомості.

Іван Огієнко

До Дня української писемності та мови, який в Україні відзначають 9 листопада, в Чернівецькому медичному коледжі БДМУ розпочався Тиждень української мови та літератури. В цей день студенти та викладачі навчального закладу долучилися до Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності.

Почином став усний журнал під назвою «9 листопада – День української мови та писемності», який збагатив студентів цікавими маловідомими фактами про українську мову. А також проведено конкурс стіннівок «Українська мова  - наш скарб», конкурс авторських поезій «Слово – життєдайне джерело», в яких студенти мали змогу проявити свої творчі здібності, вдосконалити вміння володіти словом та поринути у багатий світ краси і принад рідної української мови.

Вже традиційно з початком листопада в рамках Тижня української  мови та літератури в Чернівецькому медичному коледжі БДМУ проводиться перший етап олімпіади з української мови серед студентів Чернівецького медичного коледжу БДМУ, де спрага перемоги надихає студентів демонструвати не лише базові мовні знання, а й народжувати справжні творчі шедеври.

Завершився Тиждень підбиттям підсумків. Студентам вдалося поглибити знання з української мови та історії її становлення, покращити свої мовленнєві здібності, розвинути естетичні смаки та відчуття слова. Такі заходи є міцною запорукою згуртованості, поваги до української мови, культури, народу, що сприяє формуванню цілісної нації.

 

 

 

Посмотрите вложенную галерею изображения онлайн в:
http://medkol.cv.ua/component/content/article/125-2014/878-2018-11-09-12-48-57#sigProGalleria83d26ab8e5
joomlamodniyportal.ru

Головне меню

 

Онлайн радіо

Слушать онлайн радио

monBaner

© Чернівецький медичний коледж, 2013

© Розробка/верстка: Лазоряк Василь Миколайович