Міжнародний день миру

Рейтинг Користувача: / 0
ГіршаКраща 

   У сучасному світі мир – це найбільша цінність та мрія. Адже  нестабільність, страх та насилля – не просто лякають та знищують людство, а й не дають можливості розвиватися країнам, народам та державі.

 Усвідомлюючи себе частиною великого українського народу, що проходить нелегкі випробування, і об’єднавшись заради дотримання принципів миру і свободи, добра і поваги між людьми і народами, які закладені у Декларації Генеральної асамблеї ООН про право народів на мир, студенти й викладачі Чернівецького медичного коледжу долучилися до світового відзначення   Міжнародного дня миру. Адже цей день покликаний змусити людей не тільки задуматися про мир, але й зробити щось заради нього.

 З цієї нагоди напередодні свята  в навчальному закладі проведено низку тематичних заходів: години спілкування на тему: «Молодь за мир і розвиток»;  виготовлено банер-плакат «Мир –єднання людства»; флешмоб – «Прагнемо миру»

Існує думка про те, що якщо багато людей чогось прагнуть, хочуть, про щось постійно думають, мріють, то думки можуть здійснитись. Тому сьогодні, як ніколи, прагнемо миру і всі наші слова будуть про мир та мирне життя. 

Посмотрите вложенную галерею изображения онлайн в:
http://medkol.cv.ua/component/content/article/125-2014/866-2018-09-28-08-52-13#sigProGalleria7650f5c6b0
joomlamodniyportal.ru

Головне меню

 

Онлайн радіо

Слушать онлайн радио

monBaner

© Чернівецький медичний коледж, 2013

© Розробка/верстка: Лазоряк Василь Миколайович