ВСТУПНА КАМПАНІЯ 2018

Рейтинг Користувача: / 13
ГіршаКраща 

ВСТУПНА КАМПАНІЯ 2018 РОЗПОЧАЛАСЯ

 

02 липня 2018 року у центральному корпусі одного з найстаріших закладів Буковини – Чернівецькому медичному коледжі БДМУ розпочала активну роботу приймальна комісія щодо Вступної кампанії 2018.

Юнаки та дівчата, що виявили бажання поповнити лави молодших медичних спеціалістів, самостійно або з батьками приїхали з різних куточків Чернівецької, Тернопільської та Івано-Франківської областей, щоб подати заяви особисто в паперовій формі.

Директор, кандидат медичних наук Фрозіна Кузик поспілкувалася зі вступниками та запевнила, що коледж зробив усе для того, щоб процес подачі документів був для них якнайшвидший та найзручніший й побажала успіху під час вступу.

Працівники приймальної комісії коледжу швидко проводили процедуру реєстрації, відповідали на різноманітні запитання, пов’язані з особливостями оформлення документів, подальшого навчання, проживання тощо.

Уже за кілька тижнів вступники почнуть здавати вступні екзамени, у разі успішного складання яких долучаться до когорти студентів Чернівецького медичного коледжу БДМУ.

 

Бажаємо всім вступникам успіхів та удачі !!!

 

 

sexomalta.com

Головне меню

 

Дні народження

Січень

ПІБ

Дата

Лиса О.М.

01.01.

Комаровський В.С.

08.01.

Бідна І.В.

09.01.

Кушнірюк Є.І.

12.01.

Бабух Н.В.

16.01..

Гуцул А.Л.

17.01.

Шелепницька С.М.

18.01.

Гучко О.І.

26.01.

Тодераш В.Д.

26.01.

Вищньовський О.Є.

30.01.

 

Онлайн радіо

Слушать онлайн радио

monBaner

© Чернівецький медичний коледж, 2013

© Розробка/верстка: Лазоряк Василь Миколайович