«Краща сестра медична області – 2018»

Рейтинг Користувача: / 1
ГіршаКраща 

«Краща сестра медична області – 2018»

4 червня 2018 року в переддень святкування Міжнародного Дня медичного працівника на базі Чернівецького медичного коледжу БДМУ відбулися І-ІІ етапи XVIII обласного конкурсу «Краща сестра медична області – 2018». Це щорічний традиційний захід, який проводиться з метою підвищення престижності професії сестри медичної в закладах охорони здоров’я, поліпшення медсестринської освіти та практичної діяльності.

Чернівецький медичний коледж БДМУ гостинно відчинив двері для учасниць – переможниць районних конкурсів та відбіркових конкурсів серед обласних та міських лікувально-профілактичних закладів Буковини. За звання кращої сестри медичної Чернівецької області демонстрували свою високу професійну підготовку 13 представниць обласних, міських та районних медичних установ краю:

1. Андрюк Леся Василівна сестра медична анестезист відділення анестезіології з ліжками інтенсивної терапії КУ «Вижницька ЦРЛ»;

2. Верстюк Яна Василівна сестра медична відділу антенатальної охорони плоду та медичної генетики Чернівецького обласного медичного діагностичного центру;

3. Галай Марія Анатоліївна сестра медична ЗПСМ Ленківської АЗПСМ КЗ «Кельменецький районний центр ПМСД»;

4. Дущак Марія Володимирівна сестра медична хірургічного відділення КУ «Новоселицька ЦРЛ»;

5. Калинчук Інна Юріївна сестра медична ЗПСМ Кіцманської АЗПСМ КУ «Кіцманський районний центр ПМСД»;

6. Мельничук Росіта Сергіївна сестра медична ЗПСМ Шиловецької АЗПСМ КУ «Хотинський центр ПМСД»;

7. Нагірна Віра Іванівна сестра медична ЗПСМ Глибоцької селищної АЗПСМ Центру ПМСД Глибоцької ОТГ;

8. Ончу Юлія Іллівна сестра медична хірургічного кабінету поліклініки Сторожинецької ЦРЛ;

9. Пастушок Діана Олексіївна сестра медична психіатричного кабінету поліклініки КУ «Сокирянська ЦРЛ»;

10. Платіка Лівія Іванівна сестра медична ЗПСМ АЗПСМ с. Мольниця КЗ «Герцаївський районний центр ПМСД»;

11.  Плегуца Рута Валеріївна сестра медична приймального відділення КЗ «Путильська ЦРЛ»;

12. Сливко Лілія Степанівна сестра медична поліклінічного відділення Заставнівської ЦРЛ;

13. Форманчук Іонела Дмитрівна сестра медична анестезист відділення анестезіології з ліжками інтенсивної терапії КМУ «Міська лікарня №1».

Відрадно, що вболівати за своїх конкурсанток прибули делегації з лікувально-профілактичних закладів районів та м.Чернівці, очолювані головними лікарями, їхніми заступниками з медсестринства та головними медсестрами.

Дух змагання на конкурсі підтримувало високоповажне журі у складі кваліфікованих і досвідчених фахівців.

Голова журі:

- директор Департаменту охорони здоров’я Чернівецької ОДА, доктор медичних наук, професор Андрієць Оксана Анатоліївна.

Заступника голови журі:

- заступник головного лікаря з медсестринства ОКУ «Чернівецька обласна клінічна лікарня», експерт ДОЗ ОДА з медсестринства, голова Чернівецької обласної громадської організації «Асоціація медичних сестер» Рошка Віоріка Миколаївна.

Члени журі:

- викладач медсестринства в хірургії Новоселицького медичного коледжу БДМУ Бушила Михайло Іванович;

-   завідувач відділення післядипломної освіти Чернівецького медичного коледжу БДМУ Вишньовський Іван Орестович;

-  заступник головного лікаря з медсестринства ОКУ «Лікарня швидкої медичної допомоги», бакалавр Комерзан Валентина Тимофіївна;

- асистент кафедри догляду за хворими та вищої медсестринської освіти ВДНЗУ «Буковинський державний медичний університет», викладач медсестринства в педіатрії медичного коледжу ВДНЗУ «Буковинський державний медичний університет», к. мед. н. Перижняк Алла Іванівна;

-   викладач медсестринства у внутрішній медицині Чернівецького медичного коледжу БДМУ Стефанюк Євгенія Сергіївна;

- викладач медсестринства у внутрішній медицині Вашковецького медичного коледжу БДМУ Табакова Марія Іванівна;

- викладач медсестринства в педіатрії Чернівецького медичного коледжу БДМУ Тофан Галина Дмитрівна;

- старша сестра медична відділення хірургії судин ОКУ «Чернівецька обласна клінічна лікарня», магістр Тофан Світлана Мирославівна;

-  заступник головного лікаря з медсестринства КМУ «Обласна дитяча клінічна лікарня», бакалавр Чигурян Ольга Валеріївна.

Під час урочистого відкриття конкурсу з вітальним словом до всієї славної медичної родини звернулась директор Чернівецького медичного коледжу БДМУ, к.мед.н. Ф.В.Кузик. Фрозіна Василівна щиро побажала усім присутнім теплого спілкування та приємних вражень, а конкурсанткам – успіху, наснаги, цікавої та плідної роботи. Висловила сподівання на те, що переможниця змагань з виявлення професійного рівня сестер медичних гідно представить Чернівецьку область на Всеукраїнському конкурсі «Ескулап-професіонал – 2018». До теплих слів привітання до учасниць конкурсу приєдналась заступник головного лікаря з медсестринства ОКУ «Чернівецька обласна клінічна лікарня», експерт ДОЗ ОДА з медсестринства, голова Чернівецької обласної громадської організації «Асоціація медичних сестер» Рошка Віоріка Миколаївна, зазначивши, що фахові змагання є важливим етапом для їх професійного зростання та самовдосконалення.

Учасниці конкурсу мірялися теоретичними й практичними знаннями зі свого фаху. Перш за все, медичні сестри склали тести, після чого змагалися в демонстрації практичних навичок з медсестринства у внутрішній медицині, педіатрії та хірургії. Конкурсантки довели, що вони на високому рівні володіють не лише теоретичними знаннями, а й відмінною професійною майстерністю та справжнім знанням своєї справи.

Дякуємо всім учасницям за їх сумлінну працю, за активну позицію щодо підвищення престижу та значимості своєї професії, а також за чудове свято, яке вони нам подарували!

 

 

 

 

 

 

Головне меню

 

Онлайн радіо

Слушать онлайн радио

monBaner

© Чернівецький медичний коледж, 2013

© Розробка/верстка: Лазоряк Василь Миколайович