Шевченківські свята

Рейтинг Користувача: / 0
ГіршаКраща 

Шевченківські свята

Щороку приходить до нас весна, а з нею – Шевченківські свята. І хоч минуло досить багато часу, народ пам´ятає, знає і шанує свого генія.

7 березня 2018 року в Чернівецькому медичному коледжі БДМУ відбувся круглий стіл «Шевченко багатогранний» , присвячений річниці народження Кобзаря.

Студенти із захопленням поринули у царство мудрого й красивого, правдивого й цінного, сильного й ласкавого, доброго й мужнього слова. Атмосферу свята доповнювали барвисті рушники на столах та колоритні вишиванки, що їх одягли студенти на захід. Студенти демонстрували свою акторську майстерність, таланти декламатора Шевченкової поезії.

Висловлюємо слова подяки усім учасникам за ті почуття й думки, які пробуджують вони в нас своєю творчістю. І, мабуть, усі погодяться, що „якщо і є на світі Бог, то це поезія”. Адже поезія – це вогник, схожий на полум’я свічки, що запалює душу людини.

Бажаємо усім гарної весни, міцного здоров’я, натхнення й творчої наснаги. Нехай у ваших душах ніколи не перестає палати вогонь любові до рідної мови, до свого народу, до України!

Головне меню

 

Дні народження

Березень

_ПІБ

__Дата__

Сергєєва Т.Г

04.03

Стрижаковська О.С.

08.03 

Березовська Н.О.

08.03

Бичек Т.П.

10.03

Унгурян В.В.

12.03

Робулець А.В.

29.03

Орлецька Т.В

30.03

 

Онлайн радіо

Слушать онлайн радио

monBaner

© Чернівецький медичний коледж, 2013

© Розробка/верстка: Лазоряк Василь Миколайович