Вітаємо переможців...

Рейтинг Користувача: / 0
ГіршаКраща 

ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет» вже втретє організовував Міжнародну науково-практичну конференцію студентів і молодих учених «Академічна доброчесність студента як чинник формування громадянського суспільства».

Секційні засідання працювали відповідно за темами: система ціннісних орієнтацій сучасної студентської молоді в умовах трансформації суспільства; участь органів студентського самоврядування у реалізації принципів академічної доброчесності; роль волонтерства в освітньо-науковому просторі та його значення для формування громадянського суспільства; доброчесність як основа сталого розвитку суспільства (історія, політологія, культурологія); формування мотивації до обраного фаху в системі органів студентського самоврядування.

Андрій Федоренко та Тетяна Діхтяренко завжди беруть активну участь у конференціях. І цього разу не залишились осторонь проблем студентського самоврядування. Їхнє  бачення проблем сучасного покоління зацікавило і  оргкомітет конференції.  Тому на обговоренні доповідей одноголосно було вирішено нагородити   Андрія Федоренка дипломом І ступеня, а Тетяну Діхтяренко – ІІ ступеня.

Вітаємо переможців і щиро бажаємо зеленого світла на всіх життєвих перехрестях!!! 

 

Головне меню

 

Дні народження

Березень

_ПІБ

__Дата__

Сергєєва Т.Г

04.03

Стрижаковська О.С.

08.03 

Березовська Н.О.

08.03

Бичек Т.П.

10.03

Унгурян В.В.

12.03

Робулець А.В.

29.03

Орлецька Т.В

30.03

 

Онлайн радіо

Слушать онлайн радио

monBaner

© Чернівецький медичний коледж, 2013

© Розробка/верстка: Лазоряк Василь Миколайович