Вітаємо переможців...

Рейтинг Користувача: / 0
ГіршаКраща 

ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет» вже втретє організовував Міжнародну науково-практичну конференцію студентів і молодих учених «Академічна доброчесність студента як чинник формування громадянського суспільства».

Секційні засідання працювали відповідно за темами: система ціннісних орієнтацій сучасної студентської молоді в умовах трансформації суспільства; участь органів студентського самоврядування у реалізації принципів академічної доброчесності; роль волонтерства в освітньо-науковому просторі та його значення для формування громадянського суспільства; доброчесність як основа сталого розвитку суспільства (історія, політологія, культурологія); формування мотивації до обраного фаху в системі органів студентського самоврядування.

Андрій Федоренко та Тетяна Діхтяренко завжди беруть активну участь у конференціях. І цього разу не залишились осторонь проблем студентського самоврядування. Їхнє  бачення проблем сучасного покоління зацікавило і  оргкомітет конференції.  Тому на обговоренні доповідей одноголосно було вирішено нагородити   Андрія Федоренка дипломом І ступеня, а Тетяну Діхтяренко – ІІ ступеня.

Вітаємо переможців і щиро бажаємо зеленого світла на всіх життєвих перехрестях!!! 

 

Головне меню

 

Дні народження

Травень

_ПІБ

__Дата__

Пелепець Ю.О.

04.05

Жуковська Л.В.

08.05 

Антимійчук Л.В.

09.05

Сапункова С.С.

09.05

Тріска В.О.

11.05

Рипчук Н.Д.

13.05

Маліцька О.С.

13.05

Герман Л.В.

16.05

Скорейко О.І.

17.05

Гуменчук Г.І.

17.05

Гідора Г.Д.

18.05

Кошелєва Н.В.

20.05

Чембурович М.М.

22.05

Підлубна В.Я.

24.05

Мельничук В.Г.

27.05

 

Онлайн радіо

Слушать онлайн радио

monBaner

© Чернівецький медичний коледж, 2013

© Розробка/верстка: Лазоряк Василь Миколайович