Всесвітній день імунітету

Рейтинг Користувача: / 0
ГіршаКраща 

1 березня - «Всесвітній день імунітету»

 

Цей день став відзначатися спочатку медичною громадськістю за ініціативою Всесвітньої Організації Охорони Здоров’я (ВООЗ) з 2002 року з метою привернення суспільної уваги до проблем, пов'язаних з поширеністю різних імунних захворювань, залучення суспільства до створення умов для збереження і зміцнення імунітету.

Слово "імунітет" походить від латинського "immunitas", яке означає "звільнення", "позбавлення", та являє собою захисну реакцію організму, здатність протистояти дії пошкоджуючих агентів. Саме завдяки наявності імунітету організм справляється з захворюванням і одужує. Крім того, завдяки імунітету, людина хворіє деякими інфекційними захворюваннями тільки один раз в житті. Імунітет здатний розпізнавати й блокувати будь-який чужорідний фактор у нашому організмі.

Як правило, людина замислюється про роль імунної системи і важливість її підтримки лише під час важкої застуди. Проте вже саме по собі захворювання є наслідком імунної недостатності. Специфіка профілактики полягає в тому, що запобігаючи, або своєчасно корегуючи порушення імунітету, можна запобігти виникненню захворювань багатьох органів і систем.

 У Чернівецькому медичному коледжі БДМУ до Всесвітнього дня імунітету практичним психологом проведено ряд заходів, спрямованих на підвищення інформованості знань серед студентів про імунітет, в рамках яких,особливу увагу звернули на так звані «вірні помічники імунітету»: - здоровий спосіб життя, збалансоване харчування і позитивні емоції.

Головне меню

 

Дні народження

Січень

ПІБ

Дата

Лиса О.М.

01.01.

Комаровський В.С.

08.01.

Бідна І.В.

09.01.

Кушнірюк Є.І.

12.01.

Бабух Н.В.

16.01..

Гуцул А.Л.

17.01.

Шелепницька С.М.

18.01.

Гучко О.І.

26.01.

Тодераш В.Д.

26.01.

Вищньовський О.Є.

30.01.

 

Онлайн радіо

Слушать онлайн радио

monBaner

© Чернівецький медичний коледж, 2013

© Розробка/верстка: Лазоряк Василь Миколайович