День відкритих дверей

Рейтинг Користувача: / 2
ГіршаКраща 

День відкритих дверей

 24 лютого 2018 року в Чернівецькому медичному коледжі БДМУ відбувся День відкритих дверей. До навчального закладу завітали майбутні абітурієнти, їхні батьки – всі, кого цікавить професія молодшого медичного працівника.

Зі вступним словом до присутніх звернулась т.в.о. директора Чернівецького медичного коледжу БДМУ, кандидат медичних наук Ф.В. Кузик. Фрозіна Василівна розповіла про історію та традиції навчального закладу, про особливості навчання в ньому й про перспективи, які відкриватимуться перед тими, хто вирішить здобувати освітньо-кваліфікаційний рівень молодшого медичного спеціаліста. Керівник навчального закладу зазначила про престиж медичної професії та змістовно продемонструвала переваги навчання в Чернівецькому медичному коледжі БДМУ.

Перед учасникам Дня відкритих дверей виступив відповідальний секретар Приймальної комісії, викладач хірургії Горохов. Олександр Ілліч докладніше розповів про умови вступу, правила прийому, напрями підготовки та етапи вступної кампанії 2018 року, а також надав інформацію про матеріально-технічну базу Чернівецького медичного коледжу БДМУ.

З діяльністю медичних відділень та спеціалізаціями «Лікувальна справа», «Сестринська справа», «Акушерська справа» гостей заходу ознайомили завідувачі відділень: к.мед.н. Г.Б.Попович та Савчук Г.П.

День відкритих дверей пройшов у доброзичливій атмосфері. Наприкінці зустрічі присутні мали можливість поспілкуватися з керівниками, викладачами й студентами Чернівецького медичного коледжу БДМУ та отримати відповіді на свої запитання щодо практичних занять, можливостей працевлаштування за обраним фахом. Учасникам заходу роздавалися й відповідні друковані матеріали.

Для майбутніх абітурієнтів та їхніх батьків було проведено оглядову екскурсію по аудиторіях.

 

Шановні абітурієнти!

До зустрічі на вступній кампанії 2018року!

 

 

 

Головне меню

 

Дні народження

Березень

_ПІБ

__Дата__

Сергєєва Т.Г

04.03

Стрижаковська О.С.

08.03 

Березовська Н.О.

08.03

Бичек Т.П.

10.03

Унгурян В.В.

12.03

Робулець А.В.

29.03

Орлецька Т.В

30.03

 

Онлайн радіо

Слушать онлайн радио

monBaner

© Чернівецький медичний коледж, 2013

© Розробка/верстка: Лазоряк Василь Миколайович