Державна кваліфікаційна атестація випускників Чернівецького медичного коледжу 2018

Рейтинг Користувача: / 0
ГіршаКраща 

Державна кваліфікаційна атестація випускників Чернівецького медичного коледжу 2018!

У Чернівецькому медичному коледжі у період з 15 по 16 січня 2018 року проводилася державна кваліфікаційна атестація студентів денної форми навчання за спеціальністю 5.12010105 Акушерська справа галузі знань 1201 Медицина освітньо-кваліфікаційного рівня молодший спеціаліст.

Екзаменаційна комісія розпочала роботу відповідно до чинних нормативно-правових актів. До складання державних екзаменів допущено 33 студентів спеціальності «Акушерська справа», які виконали всі вимоги навчального плану.

Екзаменаційну комісію на спеціальності «Акушерська справа» очолювала Ясніковська Світлана Михайлівна, кандидат медичних наук, доцент кафедри акушерства, гінекології та перинатології Вищого державного навчального закладу України «Буковинський державний медичний університет».

Державна кваліфікаційна атестація відбувалася у два етапи: ліцензійний іспит «Крок М» та власне практично-орієнтований державний комплексний кваліфікаційний екзамен. Для випускників 2018 року – це надзвичайно важливий і відповідальний момент, адже вони перед членами Екзаменаційної комісії підтвердили рівень здобутих у коледжі теоретичних знань, практичних вмінь та готовність застосувати їх у професійній діяльності медика, приймаючи рішення спрямовані на здоров’я українського народу.

За словами голови Екзаменаційної комісії Світлани Михайлівни наполеглива праця молодих медиків протягом навчання в коледжі дала результати: усі студенти успішно склали ліцензійний іспит «Крок М» та практичну частину екзамену, а члени комісії відмітили високий рівень знань майбутніх акушерок.

Екзаменаційна комісія бажає випускникам бути сміливими у мріях, наполегливими – у діях, успішними – у результатах. Міцного усім здоров’я, Божого благословення та миру!

 

 

Головне меню

 

Дні народження_лютий

Лютий

ПІБ

Дата

Шарабуряк О. В.

04.02.

Швець Н.В.

05.02.

Танасійчук О.І.

05.02.

Бежко Я.А.

06.02.

Никитюк В.В.

06.02.

Літвінова Н.А.

15.02.

Савка О.М.

16.02.

Тимошенко І.І.

17.02.

Гривул Г.Я.

25.02.

 

Онлайн радіо

Слушать онлайн радио

monBaner

© Чернівецький медичний коледж, 2013

© Розробка/верстка: Лазоряк Василь Миколайович