«Новорічна казка кружляє у танці…»

Рейтинг Користувача: / 0
ГіршаКраща 

«Новорічна казка кружляє у танці…» 

Чудовий подарунок до дня святого Миколая зробив театральний гурт «Anima» для всіх своїх глядачів. Новорічно-різдвяний перформанс «Новорічно-різдвяна казка кружляє у танці…» став маленьким дивом у переддень зимових свят та повернув публіку у дитинство, подорожуючи разом з ними у світ казок та добрих фільмів на сучасний лад. Принц (Богдан Кантимір) шукав свою Попелюшку(Тетяну Діхтяренко), Кай (Владислав Данилюк) проявив себе не тільки як джентльмен, але й був посвячений в мушкетери, Ґерда (Надія Ряба) своєю добротою, навіть на відстані, берегла Кая від Снігової Королеви. Мушкетери (Тарас Ткачук, Крістіан Безушка) рятували Констанцію(Яна Москальчук) від агентів кардинала. Сестри Попелюшки (Марія Бабюк та Ольга Кравчишина) чудово справились зі своїми ролями, детально відтворивши недалеких панянок, при цьому в реальності будучи глибокими інтелектуалками. На сцені з’являлась Ельза (Олександра Ротар) зі своїми сніжинками(танцювальний гурт «Statusvitae») та заморожували все навколо. Білосніжка (Людмила Кирияк), Червона Шапочка (Наталія Маніліч), Фея (Юлія Пислар) своїми щирими серцями відкривали душі глядачів піснями. Розбійниця (Анастасія Кожокар) чудово справилась з роллю, делікатно натякнувши про недоліки нашого суспільства. Помічник Принца (Віталій Гросу) допоміг знайти Попелюшку. Кожен герой чудово перевтілився у свого персонажа, зробивши його особливим. А шлейф спогадів про казку і досі витає над коледжем.

Як годиться казка завжди має щасливий кінець. Хто шукав свого щастя, той знайшов. Хто стукав у двері, тому відчинили. Хто замерз, зігрівся добротою сердець. Кому бракувало любові, той отримав її з надлишком, щоб міг поділитися з іншими. А коли ми щасливі у зимову пору ми колядуємо. Інструменталісти Василь Боклащук, Дмитро Григоряк та Володимир Йоник чудово підіграли всім, щоб коляда вийшла весела та різдвяна.

І найголовніше, кожен присутній казкової феєрії просив Бога про мирне неба нашого Різдва і ми щиро сподіваємось на маленьке диво – мир в Україні!

 

 

 

 

Головне меню

 

Дні народження

Березень

_ПІБ

__Дата__

Сергєєва Т.Г

04.03

Стрижаковська О.С.

08.03 

Березовська Н.О.

08.03

Бичек Т.П.

10.03

Унгурян В.В.

12.03

Робулець А.В.

29.03

Орлецька Т.В

30.03

 

Онлайн радіо

Слушать онлайн радио

monBaner

© Чернівецький медичний коледж, 2013

© Розробка/верстка: Лазоряк Василь Миколайович