Показове заняття з інфектології

Рейтинг Користувача: / 0
ГіршаКраща 

12 грудня 2017 року у рамках роботи з вивчення педагогічного досвіду викладачів Чернівецького медичного коледжу, які підлягають атестації в 2018 році відбулося регіональне відкрите заняття авчальна практика) з метою обміну досвідом з дисципліни «Інфектологія» на тему: «Дифтерія» зі студентами ІІІ курсу групи В (9) спеціальності «Лікувальна справа» на клінічній базі інфекційного відділення Чернівецької обласної клінічної лікарні під керівництвом викладача та медичного персоналу лікувального закладу.

Заняття відвідали представники адміністрації та викладацького колективу Чернівецького медичного коледжу та медичних коледжів Буковини, а саме: Світлана Миколаївна Герцун, викладач інфектології вищої кваліфікаційної категорії, викладач-методист Новоселицького медичного коледжу та Олена Сергіївна Кожевнікова, викладач інфектології першої кваліфікаційної категорії Вашковецького медичного коледжу.

Для активізації діяльності студентів та підвищення рівня засвоєння матеріалу, заняття проводилося з використанням інтерактивних методів. Працюючи в малих групах студенти висвітлили питання етіології та епідеміології, клінічного перебігу захворювання, шляхом рольової гри вирішували ситуаційні задачі різного ступеня складності, удосконалювали вміння проводили забір матеріалу для лабораторної діагностики, надавати допомогу пацієнтові при дифтерійному крупі та вводили протидифтерійну сироватку.

 На заключному етапі заняття шляхом моделювання ситуації «пацієнт – медичний працівник» студенти демонстрували першу допомогу на догоспітальному етапі та складали план дій з метою профілактики дифтерії.

На занятті панувала атмосфера доброзичливості, співпраці, колегіальності.

Присутні на занятті відмітили суттєву ефективність саме таких занять безпосередньо біля ліжка хворого для практичного досвіду роботи майбутніх фельдшерів.

 

Посмотрите вложенную галерею изображения онлайн в:
http://medkol.cv.ua/component/content/article/125-2014/785-lr-lr#sigProGalleria985973e18f
joomlamodniyportal.ru

 

 

Головне меню

 

Дні народження

Березень

_ПІБ

__Дата__

Сергєєва Т.Г

04.03

Стрижаковська О.С.

08.03 

Березовська Н.О.

08.03

Бичек Т.П.

10.03

Унгурян В.В.

12.03

Робулець А.В.

29.03

Орлецька Т.В

30.03

 

Онлайн радіо

Слушать онлайн радио

monBaner

© Чернівецький медичний коледж, 2013

© Розробка/верстка: Лазоряк Василь Миколайович