«Студент року – 2017»

Рейтинг Користувача: / 1
ГіршаКраща 

Вже в 16-те відбувся міський конкурс «Студент року». Тринадцять кращих студентів своїх навчальних закладів виборювали звання «Студент року – 2017». Конкурс складався з 5 етапів: «Фотогазета», «Приємно познайомитись», «Конкурс талантів», «Віртуальна реальність» та вихід у вечірньому вбранні. Лейтмотив дійства – інтернет в житті кожного з нас.

Чернівецький медичний коледж представляла Олена Федосова – студентка ІІІ курсу А(11) спеціальності «Сестринська справа». Серед різноманіття студентських особистостей наша студента вирізнялася креативністю, харизматичністю, відчуттям свободи та органічністю на сцені. Представлення пройшло на одному диханні, на ІІІ етапі конкурсу Олена та її партнер Віталій Добрянський показали своє бачення любові в соціальних мережах через театрально-хореографічну постановку «На крилах любові».

Бали виставлені, зіграні ролі. Олена Федосова виграла в номінації «Творчість», яка ще раз доводить те, що спеціальність медика вимагає не тільки достовірних знань, але й творчого мислення, яке дасть сил допомагати людям та вирішувати складні питання у постановці діагнозу.

Щирі вітання переможниці, а ще іменинниці, бо 4 грудня Оленка святкувала своє День народження. До речі, було приємною несподіванкою вітання від організаторів свята.

 

Бажаємо нашій неймовірно позитивній красуні, залишатися феєрверком радості завжди. А те відчуття щастя всередині, що присутнє, хай запалює серця інших дивитись на світ з легкістю та любов’ю.

 

ФОТО

Головне меню

 

Дні народження

Березень

_ПІБ

__Дата__

Сергєєва Т.Г

04.03

Стрижаковська О.С.

08.03 

Березовська Н.О.

08.03

Бичек Т.П.

10.03

Унгурян В.В.

12.03

Робулець А.В.

29.03

Орлецька Т.В

30.03

 

Онлайн радіо

Слушать онлайн радио

monBaner

© Чернівецький медичний коледж, 2013

© Розробка/верстка: Лазоряк Василь Миколайович