ТИЖДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРИ

Рейтинг Користувача: / 2
ГіршаКраща 

ТИЖДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРИ В ЧЕРНІВЕЦЬКОМУ МЕДИЧНОМУ КОЛЕДЖІ БДМУ

Мова – це наша національна ознака,

в мові – наша культура, сутність нашої свідомості.

Іван Огієнко

До Дня української писемності та мови, який в Україні відзначають 9 листопада, в Чернівецькому медичному коледжі БДМУ розпочався Тиждень української мови та літератури. Почином став усний журнал під назвою «9 листопада – День української мови та писемності», який збагатив студентів цікавими маловідомими фактами про українську мову.  Викладачі української мови та літератури організували та провели низку тематичних заходів:  конкурс стіннівок «Українська мова  - наш скарб», конкурс авторських поезій «Слово – життєдайне джерело», в яких студенти мали змогу проявити свої творчі здібності, вдосконалити вміння володіти словом та поринути у багатющий світ краси і принад рідної української мови.  Цікавою та пізнавальною виявилася інформаційна виставка «Хронологія заборон української мови», що нагадала про складний тернистий шлях її утвердження.

Вже традиційно з початком листопада, в рамках Тижня української  мови та літератури, в Чернівецькому медичному коледжі БДМУ проводиться перший етап конкурсу знавців української мови ім. Петра Яцика, де спрага перемоги надихає студентів демонструвати не лише базові мовні знання, а й народжувати справжні творчі шедеври. Переможцем став Совик Юрій (студент І курсу спец. «Лікувальна справа» групи «В»(9), ІІ місце здобула Паламарюк Елані (студентка І курсу спец. «Лікувальна справа» групи «Г»(9), ІІІ виборола Зелінська Ганна (студентка І курсу спец. «Сестринська справа» групи «А»(9).

Захоплююча та пізнавальна поїздка в с.Русів Снятинського району Івано-Франківської області до літературно-меморіального музею В.Стефаника сподобалася та запамяталася студентам спец. «Сестринська справа» групи «Б»(9). Першокурсники мали можливість глибше пізнати життєві дороги новеліста та проникнутися творчістю Василя Стефаника.

Завершився Тиждень української мови та літератури підбиттям підсумків та урочистим нагородженням переможців. Студентам вдалося поглибити знання з української мови та історії її становлення, покращити свої мовленнєві здібності, розвинути естетичні смаки та відчуття слова. Такі заходи є міцною запорукою згуртованості, поваги до української мови, культури, народу, що сприяє формуванню цілісної нації.

Азарт в очах, радісні емоції, барвистий колорит народних строїв, щиросердне багате українське слово закарбувалися в душах студентів та викладачів і наснажили до подальших мовознавчих звершень.

 

ФОТО

Головне меню

 

Дні народження

Березень

_ПІБ

__Дата__

Сергєєва Т.Г

04.03

Стрижаковська О.С.

08.03 

Березовська Н.О.

08.03

Бичек Т.П.

10.03

Унгурян В.В.

12.03

Робулець А.В.

29.03

Орлецька Т.В

30.03

 

Онлайн радіо

Слушать онлайн радио

monBaner

© Чернівецький медичний коледж, 2013

© Розробка/верстка: Лазоряк Василь Миколайович