Зустріч студентів-першокурсників зі співробітниками Управління Служби безпеки України

Рейтинг Користувача: / 0
ГіршаКраща 

Студенти-першокурсники дізнавалися,

як діяти у критичних ситуаціях

31 жовтня у Чернівецькому медичному коледжі БДМУ відбулася зустріч студентів-першокурсників зі співробітниками Управління Служби безпеки України, організована студентським парламентом нашого навчального закладу.

Вже четвертий рік в Україні триває неоголошена війна. І це не лише бойові дії на лінії зіткнення. «Агресор використовує різні методи для дестабілізації ситуації в різних регіонах нашої держави – теракти і диверсії, різні інформаційні «види», розраховані на те, щоби посіяти паніку серед людей, тощо. Таких методів є дуже багато, тому кожному з нас треба бути пильними», - зазначили представники СБУ. Зокрема, вони розповіли про те, як треба поводитися в разі виявлення підозрілого, імовірно вибухонебезпечного, предмета. Алгоритм дій у таких випадках дуже простий, але його чітко треба знати й дотримуватись. Основне – зберігати спокій, не панікувати і в жодному разі не наближатися до залишених без нагляду на довгий час речей, якими привабливими б вони не здавалися. Не чіпати їх, не переносити, не засипати піском і не заливати водою. У таких випадках треба терміново повідомити оперативні служби «101» і «102» та намагатися не допустити до знахідки сторонніх людей.

Також представники Служби безпеки розповіли про те, як можуть виглядати особи, причетні до диверсійно-розвідувальних груп, та про діяльність антитерористичного центру.

Студенти коледжу брали активну участь у спілкуванні з правоохоронцями. Серед іншого їх також цікавило, як варто себе поводити в разі потрапляння в заручники та в інших критичних ситуаціях.

Безперечно, зустріч була дуже корисною, адже попри те, що Чернівецька область знаходиться далеко від району проведення АТО і ситуація на Буковині є контрольованою завдяки спільним діям правоохоронних органів, треба бути пильними, адже, як то кажуть, ворог не спить.

 

Студент 4 курсу

Андрій Федоренко

Головне меню

 

Дні народження

Березень

_ПІБ

__Дата__

Сергєєва Т.Г

04.03

Стрижаковська О.С.

08.03 

Березовська Н.О.

08.03

Бичек Т.П.

10.03

Унгурян В.В.

12.03

Робулець А.В.

29.03

Орлецька Т.В

30.03

 

Онлайн радіо

Слушать онлайн радио

monBaner

© Чернівецький медичний коледж, 2013

© Розробка/верстка: Лазоряк Василь Миколайович