В єдності наша сила!

Рейтинг Користувача: / 0
ГіршаКраща 

 

В єдності наша сила!

(До дня захисників України)

 

Довгим і тернистим шляхом йшла Україна до дня своєї самостійності. Багато випробувань та негараздів випало на долю українців у боротьбі за свободу та незалежність. І завжди в цій боротьбі поруч із народом йшов воїн-захисник.

Українці можуть поправу пишатися своєю історією, своїми традиціями. Бо ніколи наші війська не загарбували чужих територій, не посягали на чуже добро,чужі землі, ніколи не були агресорами. Ми українці, і живемо на квітучій вільній Україні, яка є для кожного з нас Батьківщиною. А Вітчизна, як і мати, в кожного – єдина.

Важкі часи настали для нашої держави. Нас хочуть розділити, але ми – українці – сильна нація, і Україна – єдина країна. І наша сила, сила українців в єдності та національній свідомості.

Єдність – це тісний зв’язок між людьми, згуртованість, цілісність, неподільність. Через віки ми бачимо силу народу в його єдності. Лише тоді, коли ми разом, ми є великою, майже непереможною силою.

10 жовтня відбувся виховний захід, присвячений Дню української армії «В єдності наша сила!», за участі студентів ІІІ курсу спеціальності «Лікувальна справа» під керівництвом викладача суспільних дисциплін Мігальчан Ірини Олександрівни. На свято завятали поважні гості: заступник директора з навчальної роботи Кузик Ф.В., заступник директора з гуманітарної освіти та виховання Стрижаковська О.С., завідувачі відділень Попович Г.Б. та Вишньовський І.О., а також викладачі коледжу. Свято пройшло в атмосфері піднесеності, радості, гордості за рідну землю та захисників України

 

ФОТО

 

 

 

Головне меню

 

Дні народження

Березень

_ПІБ

__Дата__

Сергєєва Т.Г

04.03

Стрижаковська О.С.

08.03 

Березовська Н.О.

08.03

Бичек Т.П.

10.03

Унгурян В.В.

12.03

Робулець А.В.

29.03

Орлецька Т.В

30.03

 

Онлайн радіо

Слушать онлайн радио

monBaner

© Чернівецький медичний коледж, 2013

© Розробка/верстка: Лазоряк Василь Миколайович