Привітання директора

Рейтинг Користувача: / 0
ГіршаКраща 

 

Шановні викладачі, працівники та студенти

Чернівецького медичного коледжу БДМУ!

 

 

Швидкоплинним каскадом минають роки, спадають століття, оновлюються міста, змінюються назви вулиць та вивіски на спорудах. Історія невблаганна до перемін, але завжди прихильна до людей, яким доля наказала нести у світ добро, милосердя й порятунок.

14 жовтня 2017 року, на свято Покрови Пречистої Богородиці, в День захисника України, Чернівецький медичний коледж БДМУ святкує своє прекрасне 206-річчя від дня заснування. Вже третє століття до цього модерного архітектурного витвору – найстарішого навчального закладу Буковинського краю – звідусіль стікаються студенти у білих халатах.

Чернівецький медичний коледж БДМУ пройшов нелегкий шлях становлення. Із роками він утвердився як високопрофесійний заклад середньої медичної освіти. Займаючи одне з провідних місць серед медичних закладів України, успішно співпрацюючи із зарубіжними вищими навчальними закладами та клініками, наш коледж впродовж століть залишається престижним освітнім центром Буковинського краю.

 Особливої відзнаки заслуговує педагогічний колектив Чернівецького медичного коледжу БДМУ. Демонструючи беззастережну відданість своїй справі, працелюбність та наполегливість, він продовжує і примножує славні традиції нашого закладу.  Бажаю педагогам нових трудових звершень, свіжих професійних ідей та щоденного натхнення. Нехай здійснюються всі Ваші крилаті задуми.

В цей урочистий день звертаюсь і до студентів. Чернівецький медичний коледж БДМУ має багаті традиції і здатен забезпечити Вас важливими знаннями, які знадобляться у житті, зроблять його змістовним та гідним, подарують радість творчості. Не зраджуйте обраній Вами професії й невпинно самовдосконалюйтеся. Бажаю Вам успіхів у навчанні, підкорення нових вершин знань та творчого оптимізму!

 З повагою,

 Директор Чернівецького

медичного коледжу БДМУ,

 к.м.н. О.Ф.Кулик

 

 

 

 

Головне меню

 

Дні народження

Березень

_ПІБ

__Дата__

Сергєєва Т.Г

04.03

Стрижаковська О.С.

08.03 

Березовська Н.О.

08.03

Бичек Т.П.

10.03

Унгурян В.В.

12.03

Робулець А.В.

29.03

Орлецька Т.В

30.03

 

Онлайн радіо

Слушать онлайн радио

monBaner

© Чернівецький медичний коледж, 2013

© Розробка/верстка: Лазоряк Василь Миколайович