Чернівці

Рейтинг Користувача: / 0
ГіршаКраща 

 

Осінньої золотосяйної пори святкують свою 609-ту річницю рідні Чернівці. Це свято об`єднує всіх, кому дороге місто – його вулиці, будівлі, сквери, парки і храми, кав`ярні та книгарні, його минуле і сьогодення.

У спадок від наших предків ми отримали місто з неповторною архітектурою, культурою та особливою толерантністю. Чернівці – колиска величезної кількості талантів: поетів, музикантів, акторів, художників, композиторів, письменників, співаків.

Наше місто завжди молоде і з кожним роком стає затишнішим і комфортнішим, привабливішим для гостей. Але водночас йому вдається зберегти свою самобутність та унікальність, свою неповторну душу…

Та найбільша окраса та гордість міста – чернівчани. Усі досягнення, якими багате місто, складаються з їх щоденної праці, знань і талантів. Чернівці – це велика родина, де всі один одного знають. Тому хотілося б, щоб кожному в нашому місті було по-родинному тепло і затишно, щиро і спокійно.

З Днем народження, рідне Місто!

 

Тебе вітають працьовиті господарі та гості, люди праці, науковці, бізнесмени, студентство та освітяни, що разом з Тобою святкують професійне свято. Зростай і процвітай! Нехай щастя, любов і достаток живуть на кожній Твоїй вулиці, у кожному домі, в кожній родині!

Головне меню

 

Дні народження_лютий

Лютий

ПІБ

Дата

Шарабуряк О. В.

04.02.

Швець Н.В.

05.02.

Танасійчук О.І.

05.02.

Бежко Я.А.

06.02.

Никитюк В.В.

06.02.

Літвінова Н.А.

15.02.

Савка О.М.

16.02.

Тимошенко І.І.

17.02.

Гривул Г.Я.

25.02.

 

Онлайн радіо

Слушать онлайн радио

monBaner

© Чернівецький медичний коледж, 2013

© Розробка/верстка: Лазоряк Василь Миколайович