Чернівці

Рейтинг Користувача: / 0
ГіршаКраща 

 

Осінньої золотосяйної пори святкують свою 609-ту річницю рідні Чернівці. Це свято об`єднує всіх, кому дороге місто – його вулиці, будівлі, сквери, парки і храми, кав`ярні та книгарні, його минуле і сьогодення.

У спадок від наших предків ми отримали місто з неповторною архітектурою, культурою та особливою толерантністю. Чернівці – колиска величезної кількості талантів: поетів, музикантів, акторів, художників, композиторів, письменників, співаків.

Наше місто завжди молоде і з кожним роком стає затишнішим і комфортнішим, привабливішим для гостей. Але водночас йому вдається зберегти свою самобутність та унікальність, свою неповторну душу…

Та найбільша окраса та гордість міста – чернівчани. Усі досягнення, якими багате місто, складаються з їх щоденної праці, знань і талантів. Чернівці – це велика родина, де всі один одного знають. Тому хотілося б, щоб кожному в нашому місті було по-родинному тепло і затишно, щиро і спокійно.

З Днем народження, рідне Місто!

 

Тебе вітають працьовиті господарі та гості, люди праці, науковці, бізнесмени, студентство та освітяни, що разом з Тобою святкують професійне свято. Зростай і процвітай! Нехай щастя, любов і достаток живуть на кожній Твоїй вулиці, у кожному домі, в кожній родині!

Головне меню

 

Онлайн радіо

Слушать онлайн радио

monBaner

© Чернівецький медичний коледж, 2013

© Розробка/верстка: Лазоряк Василь Миколайович