Відділ міжнародної співпраці

Рейтинг Користувача: / 2
ГіршаКраща 

 

Відділ міжнародної співпраці Чернівецького медичного коледжу БДМУ створений з метою налагодження та підтримки зв'язків з студентами-медиками, медичними сестрами, налагодження стосунків із медичними громадськими організаціями країн Європи та світу.

 На сьогоднішній день це є необхідність підтримувати такі зв'язки для іміджу навчального закладу, випускників коледжу на міжнародній арені. Є потреба і в налагодженні стосунків з міжнародними організаціями поза межами, імплементація міжнародних стандартів медичної освіти (охорони здоров'я) в українські реалії.

З 08 по 15 вересня 2017 року делегація від коледжу у складі: заступників директора: Ф.В. Кузик, Т.І. Бойчук, О.С. Стрижаковської відвідали геріатричні пансіонати Німеччини (м. Берлін, м. Айзеннах) з метою  ознайомлення однією з кращих у світі моделей геріатрії та геронтології, системою підготовки медичних кадрів у Німеччині та роботою медичних установ, школи медсестринства, відвідування спеціалізованих музеїв тощо.

 Учасники делегації мали можливість поспілкуватися із німецькими колегами, ознайомитися із особливостями діяльності таких закладів в м. Берлін та м. Айзенаннах.

Акцентована увага на особистих якостях, якими повинна володіти сестра медична як молодший спеціаліст, а також визначені проблеми розвитку геріатрії та геронтології в Україні.  Необхідний пошук нової «української» моделі в допомозі людям похилого та старечого віку, адже студенти - це майбутнє медицини, їхні думки сьогодні - це майбутні дії завтра. З цього приводу важливим є збільшення практичних навичків для студентів медичних вузів, є і необхідність подальшої підготовки таких сестер медичних можливості змін в системі післядипломної освіти для молодших медичних спеціалістів.

ФОТО

Головне меню

 

Дні народження

Березень

_ПІБ

__Дата__

Сергєєва Т.Г

04.03

Стрижаковська О.С.

08.03 

Березовська Н.О.

08.03

Бичек Т.П.

10.03

Унгурян В.В.

12.03

Робулець А.В.

29.03

Орлецька Т.В

30.03

 

Онлайн радіо

Слушать онлайн радио

monBaner

© Чернівецький медичний коледж, 2013

© Розробка/верстка: Лазоряк Василь Миколайович