Відділ міжнародної співпраці

Рейтинг Користувача: / 2
ГіршаКраща 

 

Відділ міжнародної співпраці Чернівецького медичного коледжу БДМУ створений з метою налагодження та підтримки зв'язків з студентами-медиками, медичними сестрами, налагодження стосунків із медичними громадськими організаціями країн Європи та світу.

 На сьогоднішній день це є необхідність підтримувати такі зв'язки для іміджу навчального закладу, випускників коледжу на міжнародній арені. Є потреба і в налагодженні стосунків з міжнародними організаціями поза межами, імплементація міжнародних стандартів медичної освіти (охорони здоров'я) в українські реалії.

З 08 по 15 вересня 2017 року делегація від коледжу у складі: заступників директора: Ф.В. Кузик, Т.І. Бойчук, О.С. Стрижаковської відвідали геріатричні пансіонати Німеччини (м. Берлін, м. Айзеннах) з метою  ознайомлення однією з кращих у світі моделей геріатрії та геронтології, системою підготовки медичних кадрів у Німеччині та роботою медичних установ, школи медсестринства, відвідування спеціалізованих музеїв тощо.

 Учасники делегації мали можливість поспілкуватися із німецькими колегами, ознайомитися із особливостями діяльності таких закладів в м. Берлін та м. Айзенаннах.

Акцентована увага на особистих якостях, якими повинна володіти сестра медична як молодший спеціаліст, а також визначені проблеми розвитку геріатрії та геронтології в Україні.  Необхідний пошук нової «української» моделі в допомозі людям похилого та старечого віку, адже студенти - це майбутнє медицини, їхні думки сьогодні - це майбутні дії завтра. З цього приводу важливим є збільшення практичних навичків для студентів медичних вузів, є і необхідність подальшої підготовки таких сестер медичних можливості змін в системі післядипломної освіти для молодших медичних спеціалістів.

ФОТО

Головне меню

 

Дні народження

Січень

ПІБ

Дата

Лиса О.М.

01.01.

Комаровський В.С.

08.01.

Бідна І.В.

09.01.

Кушнірюк Є.І.

12.01.

Бабух Н.В.

16.01..

Гуцул А.Л.

17.01.

Шелепницька С.М.

18.01.

Гучко О.І.

26.01.

Тодераш В.Д.

26.01.

Вищньовський О.Є.

30.01.

 

Онлайн радіо

Слушать онлайн радио

monBaner

© Чернівецький медичний коледж, 2013

© Розробка/верстка: Лазоряк Василь Миколайович