Посвята першокурсників у студенти

Рейтинг Користувача: / 2
ГіршаКраща 

Посвята першокурсників у студенти

 

30 серпня 2017 року в ошатному та урочистому палаці «Академічний» відбулася хвилююча церемонія, яка ознаменувала початок нового 2017/2018 навчального року, – посвята першокурсників у студенти Чернівецького медичного коледжу БДМУ.

 В родину студентів та викладачів шанованого навчального закладу влилося 273 вчорашніх абітурієнти. Першокурсники вперше одягли білі халати, назавжди долучившись до світу медицини. З цієї дати для кожного з них почався новий відлік часу для здійснення мрії – досягти успіху на професійній ниві та стати кваліфікованим медичним фахівцем.

 Перед початком торжества всі присутні мали можливість переглянути фільм про Чернівецький медичний коледж БДМУ.

 Як великі шанувальники своєї багатовікової історії, як справжні громадяни України та її патріоти, студенти, їхні батьки, викладачі та гості вшанували хвилиною мовчання всіх, хто поклав своє життя на вівтар свободи і суверенності рідної землі.

 Після виконання Державного Гімну України з вітальним словом виступив директор Чернівецького медичного коледжу БДМУ, кандидат медичних наук, доцент Олександр Федорович Кулик. Побажав першокурсникам бути ста­ранними у навчанні, жадібними до знань, допитливими, відданими науці, а також розвивати у собі такі риси характеру, як співчут­тя до чужої біди, доб­роту, уважність, людя­ність. Директор коледжу зазначив, що мистецтво медичного працівника визначається поєднанням високих професійних і морально-етичних якостей. Олександр Федорович звернувся і до батьків першокурсників зі словами подяки за те, що обрали саме наш навчальний заклад. Зичив здоров’я, радості й миру.

До привітань приєдналися високоповажні гості: заступник голови Чернівецької обласної радиМельничук Віталій Кузьмич; директор Департаменту охорони здоров’я Чернівецької обласної державної адміністрації, доктор медичних наук, професор Андрієць Оксана Анатоліївна; заступник начальника управління охорони здоров’я Чернівецької міської радиБовкун Галина Валентинівна; декан медичного факультету №4Вищого державного навчального закладу «Буковинський державний медичний університет», доктор медичних наук, професор Сорокман Таміла Василівна, старша медична сестра обласної клінічної лікарні Піта Катерина Петрівна. Бажали винуватцям свята гарного навчання, активного студентського життя, перемог в усіх справах і починаннях.

Довгоочікувана мить – посвята першокурсників у студенти. Піднесена атмосфера панувала під час проголошення урочистої клятви, яку зачитала заступник з навчально-виховної роботи, кандидат філологічних наук О.С.Стрижаковська. Юнаки та дівчата склали обіцянку присвятити своє життя благородній справі. Поки що їхні руки ще можуть тремтіти від хвилювання, а розум — шукати мудрої поради наставника. Зовсім скоро вони протистоятимуть хворобам і рятуватимуть людські життя. Ефектним акордом стало звучання старовинного студентського гімну «Гаудеамус».

 Святкове довершення урочистостей вручення першокурсникам символічних атрибутів: студентського квитка та ключа від знань. Директор Чернівецького медичного коледжу БДМУ, кандидат медичних наук, доцент О.Ф.Кулик, передаючи символічні елементи, привітав нове поповнення студентів-медиків. Висловив сподівання, що вони завжди будуть наполегливо і старанно вчитися, гідно витримувати труднощі на своєму шляху.

 З нагоди посвяти першокурсників у студенти відбувся святковий концерт. Студенти Чернівецького медичного коледжу БДМУ та Буковинського державного медичного університету презентували всім присутнім музичні композиції та виконували пісні.

Дорогі першокурсники, оволодівайте знаннями, творіть гідне майбутнє медицини!

 

 Фото

Головне меню

 

Дні народження

Березень

_ПІБ

__Дата__

Сергєєва Т.Г

04.03

Стрижаковська О.С.

08.03 

Березовська Н.О.

08.03

Бичек Т.П.

10.03

Унгурян В.В.

12.03

Робулець А.В.

29.03

Орлецька Т.В

30.03

 

Онлайн радіо

Слушать онлайн радио

monBaner

© Чернівецький медичний коледж, 2013

© Розробка/верстка: Лазоряк Василь Миколайович