Методичне об’єднання викладачів географії

Рейтинг Користувача: / 0
ГіршаКраща 

14 червня 2017 року Чернівецький медичний коледж Буковинського державного медичного університету гостинно відчинив свої двері для викладачів географії вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації Чернівецької області. Вони завітали сюди для того, щоб провести чергове засідання методичного об’єднання. Тема засідання: «Інформаційно-комунікаційні технології (ІКТ) – засіб модернізації процесу викладання географії у вищих навчальних закладах І-ІІ рівнів акредитації».

В роботі засідання взяли участь кандидат медичних наук, доцент Кулик О.Ф., директор Чернівецького медичного коледжу БДМУ, представники адміністрації, голови циклових комісій, викладачі коледжу. Прийшли ознайомитись з цікавим досвідом роботи і молоді викладачі.

З вітальним словом до учасників засідання звернувся кандидат медичних наук, доцент Кулик О.Ф., директор Чернівецького медичного коледжу БДМУ. Він розказав про те, що коледж розпочав свою історію з акушерської школи, яка була заснована 15 березня 1811 року і за 206 років став відомим не тільки на Буковині, а й за межами нашої держави, окреслив перспективи подальшого розвитку навчального закладу та побажав учасникам зібрання плідної роботи.

З доповіддю про деякі аспекти застосування ІКТ при викладанні географії виступила Божко І.Г., викладач географії Чернівецького медичного коледжу БДМУ, керівник обласного методичного об’єднання викладачів географії. Вона також представила контент сторінки географії в системі Moodle сайту Чернівецького медичного коледжу БДМУ.

Лазоряк В.М., викладач інформатики Чернівецького медичного коледжу БДМУ, виступив з доповіддю на тему «Можливості використання мультимедійної дошки на заняттях географії». Інтерактивна дошка відкриває широкі можливості перед викладачами географії при проведенні занять. Смарт-дошка дає можливість навчати студентів через розваги. Наприклад, можна скласти країни-сусідки України як пазл. Під час заняття можна використовувати маркери смарт-дошки. Наприклад, на карті під час пари малюються основні міграційні потоки або шляхи постачання будь-якого ресурсу. Лазоряк В.М. показав генерацію країни, а саме, як за контурами країни потрібно визначити її назву. А ще цікаво було побачити, як програма Googlt Earth дозволяє віртуально зазирнути у найвіддаленіші куточки планети Земля.

Костащук І.І., кандидат географічних наук, доцент кафедри географії України та регіоналістики ЧНУ ім. Ю.Федьковича, який має досвід проведення онлайн-уроків з географії у віртуальній школі, виступив з доповіддю на тему «Роль онлайн-уроку в сучасній дистанційній географічній освіті». Адже, коли ти не маєш прямого безпосереднього зв’язку з вихованцями, це не так легко.

Кобилянська С.О., викладач географії Чернівецького коледжу Львівського національного аграрного університету представила «Електронне портфоліо викладача географії». Портфоліо включає в себе загальні відомості про викладача, науково-методичну діяльність, результати педагогічної діяльності, позааудиторну та виховну роботу. Кобилянська С.О. звернула увагу присутніх на засіданні на провідні ідеї книги "Революція в навчанні" новозеландця Ґордона Драйдена та канадійки Джаннетт Вос.

Царик І.В., викладач географії Кіцманського технікуму Подільського державного аграрно-технічного університету виступаючи з доповіддю на тему «Електронний підручник як елемент освітнього середовища» поділилася досвідом створення електронного підручника, який має велике інформаційне забезпечення і дуже цікавий в користуванні.

Викладачі географії розгорнули жваву дискусію відносно майбутнього географії та її викладачів у коледжах. В результаті обговорення були прийняті рекомендації засідання, реалізація яких сприятиме активному впровадженню інформаційно-комунікаційних технологій в освітній процес викладачами географії ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Чернівецької області, і це, відповідно, допоможе виконанню завдань, що стоять перед системою освіти.

 ФОТО

 

 

Головне меню

 

Дні народження

Березень

_ПІБ

__Дата__

Сергєєва Т.Г

04.03

Стрижаковська О.С.

08.03 

Березовська Н.О.

08.03

Бичек Т.П.

10.03

Унгурян В.В.

12.03

Робулець А.В.

29.03

Орлецька Т.В

30.03

 

Онлайн радіо

Слушать онлайн радио

monBaner

© Чернівецький медичний коледж, 2013

© Розробка/верстка: Лазоряк Василь Миколайович