Методичне об’єднання викладачів географії

Рейтинг Користувача: / 0
ГіршаКраща 

14 червня 2017 року Чернівецький медичний коледж Буковинського державного медичного університету гостинно відчинив свої двері для викладачів географії вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації Чернівецької області. Вони завітали сюди для того, щоб провести чергове засідання методичного об’єднання. Тема засідання: «Інформаційно-комунікаційні технології (ІКТ) – засіб модернізації процесу викладання географії у вищих навчальних закладах І-ІІ рівнів акредитації».

В роботі засідання взяли участь кандидат медичних наук, доцент Кулик О.Ф., директор Чернівецького медичного коледжу БДМУ, представники адміністрації, голови циклових комісій, викладачі коледжу. Прийшли ознайомитись з цікавим досвідом роботи і молоді викладачі.

З вітальним словом до учасників засідання звернувся кандидат медичних наук, доцент Кулик О.Ф., директор Чернівецького медичного коледжу БДМУ. Він розказав про те, що коледж розпочав свою історію з акушерської школи, яка була заснована 15 березня 1811 року і за 206 років став відомим не тільки на Буковині, а й за межами нашої держави, окреслив перспективи подальшого розвитку навчального закладу та побажав учасникам зібрання плідної роботи.

З доповіддю про деякі аспекти застосування ІКТ при викладанні географії виступила Божко І.Г., викладач географії Чернівецького медичного коледжу БДМУ, керівник обласного методичного об’єднання викладачів географії. Вона також представила контент сторінки географії в системі Moodle сайту Чернівецького медичного коледжу БДМУ.

Лазоряк В.М., викладач інформатики Чернівецького медичного коледжу БДМУ, виступив з доповіддю на тему «Можливості використання мультимедійної дошки на заняттях географії». Інтерактивна дошка відкриває широкі можливості перед викладачами географії при проведенні занять. Смарт-дошка дає можливість навчати студентів через розваги. Наприклад, можна скласти країни-сусідки України як пазл. Під час заняття можна використовувати маркери смарт-дошки. Наприклад, на карті під час пари малюються основні міграційні потоки або шляхи постачання будь-якого ресурсу. Лазоряк В.М. показав генерацію країни, а саме, як за контурами країни потрібно визначити її назву. А ще цікаво було побачити, як програма Googlt Earth дозволяє віртуально зазирнути у найвіддаленіші куточки планети Земля.

Костащук І.І., кандидат географічних наук, доцент кафедри географії України та регіоналістики ЧНУ ім. Ю.Федьковича, який має досвід проведення онлайн-уроків з географії у віртуальній школі, виступив з доповіддю на тему «Роль онлайн-уроку в сучасній дистанційній географічній освіті». Адже, коли ти не маєш прямого безпосереднього зв’язку з вихованцями, це не так легко.

Кобилянська С.О., викладач географії Чернівецького коледжу Львівського національного аграрного університету представила «Електронне портфоліо викладача географії». Портфоліо включає в себе загальні відомості про викладача, науково-методичну діяльність, результати педагогічної діяльності, позааудиторну та виховну роботу. Кобилянська С.О. звернула увагу присутніх на засіданні на провідні ідеї книги "Революція в навчанні" новозеландця Ґордона Драйдена та канадійки Джаннетт Вос.

Царик І.В., викладач географії Кіцманського технікуму Подільського державного аграрно-технічного університету виступаючи з доповіддю на тему «Електронний підручник як елемент освітнього середовища» поділилася досвідом створення електронного підручника, який має велике інформаційне забезпечення і дуже цікавий в користуванні.

Викладачі географії розгорнули жваву дискусію відносно майбутнього географії та її викладачів у коледжах. В результаті обговорення були прийняті рекомендації засідання, реалізація яких сприятиме активному впровадженню інформаційно-комунікаційних технологій в освітній процес викладачами географії ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Чернівецької області, і це, відповідно, допоможе виконанню завдань, що стоять перед системою освіти.

 ФОТО

 

 

Головне меню

 

Дні народження

Січень

ПІБ

Дата

Лиса О.М.

01.01.

Комаровський В.С.

08.01.

Бідна І.В.

09.01.

Кушнірюк Є.І.

12.01.

Бабух Н.В.

16.01..

Гуцул А.Л.

17.01.

Шелепницька С.М.

18.01.

Гучко О.І.

26.01.

Тодераш В.Д.

26.01.

Вищньовський О.Є.

30.01.

 

Онлайн радіо

Слушать онлайн радио

monBaner

© Чернівецький медичний коледж, 2013

© Розробка/верстка: Лазоряк Василь Миколайович