Державна кваліфікаційна атестація

Рейтинг Користувача: / 2
ГіршаКраща 

Державна кваліфікаційна атестація випускників

Чернівецького медичного коледжу 2017 !

 

У Чернівецькому медичному коледжі у період з 12 по 21 червня 2017 року проводилася державна кваліфікаційна атестація студентів денної форми навчання за спеціальностями 5.12010101 Лікувальна справа та 5.12010102 Сестринська справа  освітньої галузі  1201 Медицина освітньо-кваліфікаційного рівня молодший спеціаліст.

Екзаменаційні комісії розпочали роботу відповідно до чинних нормативно-правових актів. До складання державних екзаменів допущено 145 студентів спеціальності «Лікувальна справа» та 155 – «Сестринська справа», які виконали всі вимоги навчального плану.

Екзаменаційні комісії в коледжі очолювали: на спеціальності «Лікувальна справа» – Тащук Віктор Корнійович, доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри внутрішньої медицини, фізичної реабілітації та спортивної медицини Вищого державного навчального закладу України «Буковинський державний медичний університет та Окіпняк Ірина Вікторівна, кандидат медичних наук, доцент кафедри пропедевтики внутрішніх хвороб Вищого державного навчального закладу України «Буковинський державний медичний університет» – на спеціальності «Сестринська справа».

Державна кваліфікаційна атестація відбувалася у два етапи: ліцензійний іспит «Крок М» та власне практично-орієнтований державний комплексний кваліфікаційний екзамен. Для випускників 2017 року – це надзвичайно важливий і відповідальний момент, адже вони перед членами Екзаменаційних комісій підтвердили рівень здобутих у коледжі теоретичних знань, практичних вмінь та готовність застосувати їх у професійній діяльності медика, приймаючи рішення спрямовані на здоров’я українського народу.

За словами голів Екзаменаційних комісій наполеглива праця молодих медиків протягом навчання в коледжі дала результати: усі студенти успішно склали ліцензійні іспити «Крок М» та практичну частину екзамену, а члени комісії відмітили високий рівень знань майбутніх фельдшерів та медичних сестер.

Екзаменаційні комісії бажають випускникам бути сміливими у мріях, наполегливими – у діях, успішними – у результатах. Міцного усім здоров’я, Божого благословення та миру!

 

ФОТО

Головне меню

 

Дні народження

Березень

_ПІБ

__Дата__

Сергєєва Т.Г

04.03

Стрижаковська О.С.

08.03 

Березовська Н.О.

08.03

Бичек Т.П.

10.03

Унгурян В.В.

12.03

Робулець А.В.

29.03

Орлецька Т.В

30.03

 

Онлайн радіо

Слушать онлайн радио

monBaner

© Чернівецький медичний коледж, 2013

© Розробка/верстка: Лазоряк Василь Миколайович