День медичного працівника

Рейтинг Користувача: / 0
ГіршаКраща 

 

Найщиріші вітання співробітникам та студентам Чернівецького медичного коледжу БДМУ з нагоди Дня медичного працівника!

 

За доброю традицією у третю неділю червня вся медична спільнота відзначає своє професійне свято – День медичного працівника. Це свято вдячності, добра і милосердя. В усі часи і періоди історії людства фах медика був і назавжди залишатиметься повсякденно необхідним і соціально важливим.

Висловлюю вдячність викладачам Чернівецького медичного коледжу БДМУ за самовіддану працю у підготовці молодших медичних спеціалістів. Ваш професіоналізм, компетентність, чуйність та душевна чистота є запорукою формування медичної еліти Буковини. 

Зичу всім працівникам навчального закладу міцного здоров’я, родинного затишку, добробуту, професійних успіхів, людського тепла та миру. А Ваша наполегливість, прагнення до самовдосконалення й щоденна сумлінна праця нехай надалі сприятимуть розвитку системи охорони здоровя нашого краю.

     Особливе вітання складаю студентам Чернівецького медичного коледжу БДМУ – майбутнім медичним працівникам. Вірю, що знання, отримані  у стінах нашого навчального закладу, дозволять Вам гідно нести звання медичної сестри та фельдшера, опанувати не одну життєву й професійну висоту.

   Нехай завжди і в усьому Вас супроводжує успіх!

 

З повагою

директор Чернівецького

медичного коледжу БДМУ,

к.м.н. Кулик О.Ф.

Головне меню

 

Онлайн радіо

Слушать онлайн радио

monBaner

© Чернівецький медичний коледж, 2013

© Розробка/верстка: Лазоряк Василь Миколайович