Відкрита година спілкування...

Рейтинг Користувача: / 0
ГіршаКраща 

 

17 травня 2017 року в Чернівецькому медичному коледжі БДМУ відбулася відкрита година спілкування на тему: «Вишиванка – наш генетичний код», яку підготували куратори груп: Бабух Н.В.  (ІІ курс, спец.«Сестринська справа», група «Г»), Марчук І.В. (І курс, спец. «Лікувальна справа», група «В»), Ткачук Ю.П. (І курс, спец. «Сестринська справа», група «Г»).

Студенти ознайомилися з історією походження свята, традиціями і секретами виготовлення вишитої сорочки, символікою вишивки, її регіональними відмінностями. Захід пройшов в урочистій атмосфері народного побуту та звичаїв, де звучали легенди, історії та пісні про українську вишиванку, пізнавальні відео.

Цікавим для присутніх був майстер-клас, на якому студенти мали змогу самостійно спробувати вишивати хрестиком, добираючи символи і кольори до вподоби. Допомагали їм у цьому куратори та майстриня вишивки – викладач хірургії Піцула Н.М., яка привітала всіх народною піснею. Дехто з присутніх навіть натхненно пообіцяв наступного року прийти у самостійно виготовленій сорочці.

Виховна година видалась інформативною та повчальною. Студенти мали можливість насолодитись колекцією українських вишиванок, що передаються в родинах викладачів із покоління в покоління, наблизитися до традицій, ознайомитись із особливостями вишивки у власній місцевості та просто відпочити душею. Адже для українця вишивка — не просто національне вбрання. Це одяг для тіла і душі. Це оберіг, що захищає, дає натхнення й окриляє на добрі справи. Це наша історія.

 

 

Головне меню

 

Дні народження

Січень

ПІБ

Дата

Лиса О.М.

01.01.

Комаровський В.С.

08.01.

Бідна І.В.

09.01.

Кушнірюк Є.І.

12.01.

Бабух Н.В.

16.01..

Гуцул А.Л.

17.01.

Шелепницька С.М.

18.01.

Гучко О.І.

26.01.

Тодераш В.Д.

26.01.

Вищньовський О.Є.

30.01.

 

Онлайн радіо

Слушать онлайн радио

monBaner

© Чернівецький медичний коледж, 2013

© Розробка/верстка: Лазоряк Василь Миколайович