Відкрита година спілкування...

Рейтинг Користувача: / 0
ГіршаКраща 

 

17 травня 2017 року в Чернівецькому медичному коледжі БДМУ відбулася відкрита година спілкування на тему: «Вишиванка – наш генетичний код», яку підготували куратори груп: Бабух Н.В.  (ІІ курс, спец.«Сестринська справа», група «Г»), Марчук І.В. (І курс, спец. «Лікувальна справа», група «В»), Ткачук Ю.П. (І курс, спец. «Сестринська справа», група «Г»).

Студенти ознайомилися з історією походження свята, традиціями і секретами виготовлення вишитої сорочки, символікою вишивки, її регіональними відмінностями. Захід пройшов в урочистій атмосфері народного побуту та звичаїв, де звучали легенди, історії та пісні про українську вишиванку, пізнавальні відео.

Цікавим для присутніх був майстер-клас, на якому студенти мали змогу самостійно спробувати вишивати хрестиком, добираючи символи і кольори до вподоби. Допомагали їм у цьому куратори та майстриня вишивки – викладач хірургії Піцула Н.М., яка привітала всіх народною піснею. Дехто з присутніх навіть натхненно пообіцяв наступного року прийти у самостійно виготовленій сорочці.

Виховна година видалась інформативною та повчальною. Студенти мали можливість насолодитись колекцією українських вишиванок, що передаються в родинах викладачів із покоління в покоління, наблизитися до традицій, ознайомитись із особливостями вишивки у власній місцевості та просто відпочити душею. Адже для українця вишивка — не просто національне вбрання. Це одяг для тіла і душі. Це оберіг, що захищає, дає натхнення й окриляє на добрі справи. Це наша історія.

 

 

Головне меню

 

Дні народження

Березень

_ПІБ

__Дата__

Сергєєва Т.Г

04.03

Стрижаковська О.С.

08.03 

Березовська Н.О.

08.03

Бичек Т.П.

10.03

Унгурян В.В.

12.03

Робулець А.В.

29.03

Орлецька Т.В

30.03

 

Онлайн радіо

Слушать онлайн радио

monBaner

© Чернівецький медичний коледж, 2013

© Розробка/верстка: Лазоряк Василь Миколайович