День науки...

Рейтинг Користувача: / 71
ГіршаКраща 

День науки України 20 травня 2017!

Чи рухає наука прогрес? Безперечно, принаймні активно сприяє цьому руху. Багато вчених невиправні романтики. Їх часто зовсім не цікавить, скільки часу і сил буде покладено на те чи інше наукове дослідження. Вони готові працювати понаднормово. Їх захоплює сам процес відкриття, усвідомлення чогось нового. Це дає можливість зібратися з силами і приступити до наступних, ще не досліджених кроків.

День, в який вся українська наукова спільнота знаходить для себе час на свято має давні традиції. Вчені теж вміють відпочивати. Професійне свято наукового середовища було засновано ще за часів Радянського Союзу. Тоді воно відзначалося в третю неділю квітня. З розпадом цього утворення День науки благополучно перекочував до національних календарів нових суверенних держав.

У незалежній Україні «На підтримку ініціативи відомих вчених, наукових установ, а також професійних спілок України» День науки був встановлений Указом Президента України від 14-го лютого 1997-го року
№ 145/97 і відзначається у третю суботу травня.

Цього рокуДень науки України відзначатиметься 20 травня.

17 травня 2017 року проведено конференцію «Новітній інтелект Чернівецького медичного коледжу», інтелектуальні змагання приурочені відзначенню професійного свята науковців та працівників наукової сфери – Дня науки.

Одним із головних напрямів діяльності Чернівецького медичного коледжу БДМУ є наукова робота – невід'ємна складова частина освітнього процесу, наукової творчості викладачів та студентів.

З цією метою освітня система коледжу зорієнтована на взаємодію науково-методичної роботи педагогів з науково-дослідною діяльністю студентів.

У коледжі наукову роботу очолює кандидат медичних наук, доцент, директор Олександр Федорович Кулик. Під його керівництвом працює 8 кандидатів наук: кандидат медичних наук, заступник директора з навчальної роботи – Кузик Ф.В.; кандидат філологічних наук, заступник директора з навчально-виховної роботи – Стрижаковська О.С.; кандидат медичних наук, заступник директора з навчально-методичної роботи – Бойчук Т.І.; кандидат медичних наук, завідувач медичного відділення № 1 – Попович Г.Б.; кандидат медичних наук, голова циклової комісії терапевтичних дисциплін, викладач внутрішньої медицини – Новицька І.О.; кандидат медичних наук, викладач анатомії – Галичанська О.М.; кандидат медичних наук, викладач акушерства та гінекології – Герман Л.В.

 Шість викладачів є здобувачами вченого ступеня кандидата наук (Гуменчук Г.І., Гучко О.І., Захарія В.І., Ліснянська Н.В., Мігальчан І.О., Ушакова К.Ю.)

Тетяна Бойчук розповіла про основні досягнення та перспективи науково-дослідної діяльності викладачів та студентів коледжу. В інтелектуальних змаганнях, присвячених Дню науки взяли участь три команди, за результатами яких ми з’ясували, що студенти Чернівецького медичного коледжу готові стати справжніми науковцями. Звичайно всі учасники стали переможцями не дивлячись ні нащо та були нагороджені Дипломами. Тому мрійте, адже тільки справжні мрійники стають видатними вченими! І нам дуже хочеться, щоб ви домоглися набагато більшого, ніж ми – ваші викладачі, як у лікарському, науковому, суспільному, так і в загальнолюдському плані!

У переддень професійного свята ми поспішаємо приєднатися до привітань. Здоров’я Вам і нових досягнень! Успіхів у роботі і щастя в особистому житті! Зі святом Вас, дорогі науковці!

  

Посмотрите вложенную галерею изображения онлайн в:
http://medkol.cv.ua/component/content/article/125-2014/713-2017-05-17-19-12-00#sigProGalleria5257e3e141
joomlamodniyportal.ru

 

 

 

Головне меню

 

Дні народження

Травень

_ПІБ

__Дата__

Пелепець Ю.О.

04.05

Жуковська Л.В.

08.05 

Антимійчук Л.В.

09.05

Сапункова С.С.

09.05

Тріска В.О.

11.05

Рипчук Н.Д.

13.05

Маліцька О.С.

13.05

Герман Л.В.

16.05

Скорейко О.І.

17.05

Гуменчук Г.І.

17.05

Гідора Г.Д.

18.05

Кошелєва Н.В.

20.05

Чембурович М.М.

22.05

Підлубна В.Я.

24.05

Мельничук В.Г.

27.05

 

Онлайн радіо

Слушать онлайн радио

monBaner

© Чернівецький медичний коледж, 2013

© Розробка/верстка: Лазоряк Василь Миколайович