День Європи

Рейтинг Користувача: / 0
ГіршаКраща 

20 травня - День Європи

Основою для появи цього свята стало підписання Декларації Шумана – міністра закордонних справ Франції. 9 травня 1950 року він запропонував Франції, Англії, Німеччині та усім іншим європейським державам зробити спільними усі свої промислові галузі, якими буде керувати одна європейська структура.

Завдяки такому обєднанню європейські держави змогли уникнути накопичення воєнної техніки і військових сил одна проти одної. У ті часи це було дуже актуальним питанням, адже уся Європа відновлювала сили після страшної Другої світової війни. Минуло вже багато років, а європейські країни більше ніколи не починали війни між собою.

У 1985 р. в Мілані проходив саміт країн Європейського Союзу. Саме там було засновано це свято. День Європи, разом з єдиною валютою (євро), прапором і гімном, є символом започаткування нової успішної моделі мирної співпраці між державами, що ґрунтується на спільних цінностях та інтересах.

 

В Україні День Європи святкується вже протягом чотирнадцяти років. Адже наша країна прагне стати повноцінною європейською державою і увійти до Європейського Союзу.

Головне меню

 

Дні народження

Березень

_ПІБ

__Дата__

Сергєєва Т.Г

04.03

Стрижаковська О.С.

08.03 

Березовська Н.О.

08.03

Бичек Т.П.

10.03

Унгурян В.В.

12.03

Робулець А.В.

29.03

Орлецька Т.В

30.03

 

Онлайн радіо

Слушать онлайн радио

monBaner

© Чернівецький медичний коледж, 2013

© Розробка/верстка: Лазоряк Василь Миколайович