День науки

Рейтинг Користувача: / 1
ГіршаКраща 

День науки 2017 !

17 травня 2017 року о 12.00 годині у конференц-залі адміністративного корпусу коледжу (вул. Героїв Майдану, 60) відбудеться конференція, приурочена Дню науки 2017 ! Запрошуються викладачі та студенти !

Чи рухає наука прогрес? Безперечно, принаймні активно сприяє цьому руху. Багато вчених невиправні романтики. Їх часто зовсім не цікавить, скільки часу і сил буде покладено на те чи інше наукове дослідження. Вони готові працювати понаднормово. Їх захоплює сам процес, а відкриття, яке той або інший учений може зробити, зовсім не зупиняє їх. Навпаки, це стає прекрасним приводом відпочити, усвідомлюючи щось нове, зібратися з силами і приступити до наступних, ще не досліджених кроків.

День, в який вся українська наукова спільнота знаходить для себе час на свято має давні традиції. Вчені теж вміють відпочивати. Професійне свято наукового середовища було засновано ще за часів Радянського Союзу. Тоді воно відзначалося в третю неділю квітня. З розпадом цього утворення День науки благополучно перекочував до національних календарів нових суверенних держав.

У незалежній Україні «На підтримку ініціативи відомих вчених, наукових установ, а також професійних спілок України» День науки був встановлений Указом від 14-го лютого 1997-го року № 145/97 діючого на той момент Президента України і відзначається у третю суботу травня (цьогоріч День науки в Україні відзначатиметься 20 травня).

Існує і міжнародний день науковців з альтруїстичною назвою – «Всесвітній день науки за мир і розвиток», який був заснований ЮНЕСКО і відзначається 10 листопада.

У професійне свято ми поспішаємо приєднатися до привітань. Здоров’я Вам і нових досягнень! Успіхів у роботі і щастя в особистому житті! Зі святом Вас, дорогі науковці!

 

 

 

 

Головне меню

 

Дні народження

Березень

_ПІБ

__Дата__

Сергєєва Т.Г

04.03

Стрижаковська О.С.

08.03 

Березовська Н.О.

08.03

Бичек Т.П.

10.03

Унгурян В.В.

12.03

Робулець А.В.

29.03

Орлецька Т.В

30.03

 

Онлайн радіо

Слушать онлайн радио

monBaner

© Чернівецький медичний коледж, 2013

© Розробка/верстка: Лазоряк Василь Миколайович