Міжнародний день Землі

Рейтинг Користувача: / 1
ГіршаКраща 

Всесвітній день Матері-Землі

(Міжнародний день Землі)

 Матінка-Земля. Це висловлення ми нерідко чуємо в нашому повсякденному житті і використовуємо в нашому спілкуванні. Що воно означає і що ми в нього вкладаємо, - буквально зображено в самому формулюванні і формі подібної фрази. Земля - наша годувальниця, наш спільний дім, в якому створені Богом для нас абсолютно унікальні умови, що дозволяють нам не тільки виживати, але й насолоджуватися життям у всій її красі і різноманітності. Вона віддає нам себе цілком. Безперечно, дарує свою любов, незважаючи навіть деколи на абсолютно блюзнірське ставлення з нашого боку.

22 квітня люди по всій планеті відзначають День Землі. Цей день став загальнолюдським символічним святом любові та турботи за наш спільний дім. Саме цього дня в різних куточках земної кулі небайдужі до екологічних проблем люди проводять різні яскраві і в той же час корисні заходи, спрямовані на те, щоб у світі стало більше чистоти і відповідальності.

Студенти Чернівецького медичного коледжу БДМУ не залишилися осторонь. Тому 27 квітня студенти ІІ курсу групи «В» спеціальності «Сестринська справа» разом з куратором групи Охрімовською А.М. провели відкритий захід, присвячений Міжнародному дню Матері-Землі.

Посмотрите вложенную галерею изображения онлайн в:
http://medkol.cv.ua/component/content/article/125-2014/704-2017-04-30-19-25-01#sigProGalleria1b57e077e0
joomlamodniyportal.ru

 

Головне меню

 

Онлайн радіо

Слушать онлайн радио

monBaner

© Чернівецький медичний коледж, 2013

© Розробка/верстка: Лазоряк Василь Миколайович