«Український національний одяг. Краса вишиванки»

Рейтинг Користувача: / 1
ГіршаКраща 

Із знання свого родоводу, історії рідного краю починається людина. Мамина пісня, батькова хата, дідусева казка, бабусина вишиванка, добре слово сусіда, незамулена криниця, з якої пив воду мандрівник – все це родовідна пам’ять, наша історія, наші символи. 

Кожен народ має своє неповторне індивідуальне обличчя як у духовній культурі, так і в побуті. Ця індивідуальність знайшла своє відображення і в традиційному народному одязі, який формувався протягом багатьох століть.

29 березня у групі ІІІ л/с «В» куратор Апріутес С.В. провела відкриту годину спілкування на тему «Український національний одяг. Краса вишиванки».

Метою даної виховної години було: познайомити студентів із декоративно – ужитковим мистецтвом на прикладі національного костюма; художніми особливостями народного одягу, його обереговим значенням, важливим елементом матеріальної та художньої культури; розвивати інтерес до українського народного одягу як складової частини духовної культури українців; виховувати любов до українського мистецтва, до вишиванки.

 Студенти прослухали стародавній переказ про вишиванку, дізналися багато цікавого про елементи національного одягу українців, особливості вишитих сорочок, рушників, оберегів. Також, преглянули відеофрагмент «Народні костюми України» та створений Cтоляр Світланою відеоролик зі студентами групи у вишиванках.

Посмотрите вложенную галерею изображения онлайн в:
http://medkol.cv.ua/component/content/article/125-2014/693-l-r#sigProGalleria8c6b599e5c
joomlamodniyportal.ru

Головне меню

 

Дні народження_лютий

Лютий

ПІБ

Дата

Шарабуряк О. В.

04.02.

Швець Н.В.

05.02.

Танасійчук О.І.

05.02.

Бежко Я.А.

06.02.

Никитюк В.В.

06.02.

Літвінова Н.А.

15.02.

Савка О.М.

16.02.

Тимошенко І.І.

17.02.

Гривул Г.Я.

25.02.

 

Онлайн радіо

Слушать онлайн радио

monBaner

© Чернівецький медичний коледж, 2013

© Розробка/верстка: Лазоряк Василь Миколайович