День відкритих дверей

Рейтинг Користувача: / 0
ГіршаКраща 

 

25 лютого 2017 року в Чернівецькому медичному коледжі БДМУ відбувся День відкритих дверей. До навчального закладу завітали майбутні абітурієнти, їхні батьки – всі, кого цікавить професія молодшого медичного працівника.

Зі вступним словом до присутніх звернувся директор Чернівецького медичного коледжу БДМУ, кандидат медичних наук, доцент О.Ф. Кулик. Олександр Федорович зазначив про престиж медичної професії та змістовно й ілюстративно продемонстрував переваги навчання в Чернівецькому медичному коледжі БДМУ. Заступник директора з навчальної роботи, кандидат медичних наук Ф.В.Кузик представила інформацію щодо славного історичного минулого медичного коледжу, який цьогоріч святкуватиме свій 206-ий ювілей.

Перед абітурієнтами виступила відповідальний секретар приймальної комісії, завідувач IV медичного відділення, Н.В.Ліснянська, яка розповіла про правила прийому, напрями підготовки та етапи вступної кампанії 2017 року. Також Наталія Василівна надала інформацію про матеріально-технічну базу Чернівецького медичного коледжу БДМУ.

З діяльністю відділень «Лікувальна справа», «Сестринська справа», гостей заходу ознайомили завідувачі відділень: Г.Б.Попович, Н.І.Прунчак, Г.П.Савчук.

День відкритих дверей пройшов у доброзичливій атмосфері. Наприкінці зустрічі присутні мали можливість поспілкуватися з керівниками, викладачами й студентами Чернівецького медичного коледжу БДМУ та отримати відповіді на свої запитання. Для майбутніх абітурієнтів та їх батьків було проведено оглядову екскурсію по аудиторіях.

 

Посмотрите вложенную галерею изображения онлайн в:
http://medkol.cv.ua/component/content/article/125-2014/679-2017-02-26-19-46-49#sigProGalleriadfad948c85
joomlamodniyportal.ru

 

Головне меню

 

Дні народження

Березень

_ПІБ

__Дата__

Сергєєва Т.Г

04.03

Стрижаковська О.С.

08.03 

Березовська Н.О.

08.03

Бичек Т.П.

10.03

Унгурян В.В.

12.03

Робулець А.В.

29.03

Орлецька Т.В

30.03

 

Онлайн радіо

Слушать онлайн радио

monBaner

© Чернівецький медичний коледж, 2013

© Розробка/верстка: Лазоряк Василь Миколайович