Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/ukr388062/domains/medkol.cv.ua/public_html/1/.md5 on line 354  День рідної мови

День рідної мови

Рейтинг Користувача: / 0
ГіршаКраща 

 

21 лютого – Міжнародний День рідної мови

 

 Свято рідної мови було проголошене на Генеральній конференції  ЮНЕСКО у листопаді 1999 року. Головна мета Дня рідної мови – сприяння мовній різноманітності світу і стимулювання вивчення іноземних мов населенням різних країн.

На сьогоднішній день у світі зафіксовано 6000 мов. Рідна мова для кожної людини є важливим елементом культурної свідомості. То магічне джерело, у якому відбивається минуле і бачиться майбутнє кожного народу. Вона накопичує традиції й досвід попередніх поколінь.

Українська мова пройшла нелегкий шлях. Однак, попри всі перешкоди, для багатьох мільйонів людей вона була і є рідною, мовою їхніх дідів, батьків, і буде також мовою їхніх дітей. Летіли століття, мінялися суспільно-економічні формації, а рідне слово вистояло. Воно не просто заявило про себе, а довело, що воно – велике слово великого народу.

В Україні Свято рідної мови існує з 2002 року, коли Президент України підписав розпорядження про відзначення Міжнародного дня рідної мови. За даними Всеукраїнського перепису українську мову вважають рідною 67,5 % населення України. І від нас залежить, чи джерело рідної мови замулиться у наших душах, а чи пружно і вільно дихатиме! Океаном дихатиме! Тільки від порога рідної мови ми можемо виходити на широкі магістралі світу. Слово довірилося нам і повірило у нас. Захистимо його, притулімо до серця, наповнимо ним своє життя!

Зі святом, з Днем рідної мови!

 

 

Головне меню

 

Дні народження

Березень

_ПІБ

__Дата__

Сергєєва Т.Г

04.03

Стрижаковська О.С.

08.03 

Березовська Н.О.

08.03

Бичек Т.П.

10.03

Унгурян В.В.

12.03

Робулець А.В.

29.03

Орлецька Т.В

30.03

 

Онлайн радіо

Слушать онлайн радио

monBaner

© Чернівецький медичний коледж, 2013

© Розробка/верстка: Лазоряк Василь Миколайович