День Святого Валентина

Рейтинг Користувача: / 1
ГіршаКраща 

 

День Святого Валентина

 

 14 лютого Чернівецький медичний коледж БДМУ із неймовірним запалом відсвяткував День Святого Валентина. Це величне свято кохання – почуття, якому підвладно змінювати людей, держави й увесь світ.

Студенти-медики ретельно підготувалися до святкувань. Всі медичні відділення навчального закладу креативно оформили вишуканими фотозонами та барвистими повітряними кульками. Та найцікавіше – це інтригуючі та надзвичайно цікаві дійства, приурочені до Дня усіх закоханих.

У рамках святкування Дня Святого Валентина відбулася церемонія одруження з дотриманням українських народних традицій. На «студентському весіллі» молодята обмінялися символічними обручками, отримали умовне свідоцтво про одруження й танцювали свій перший романтичний вальс.

Особливо студентам запам’яталися вражаючі та захоплюючі конкурси: «Попелюшка», «Експрес-тест для молодих батьків», «Компліменти».

Впродовж дня майбутні медики мали можливість вкидати у скриньку листівки, які насамкінець заходу підрахували й оголосили рейтинг десяти найпопулярніших студентів коледжу.

Чернівецький медичний коледж БДМУ оповила рожева атмосфера радості та любові.

Головне меню

 

Дні народження

Липень

_ПІБ

__Дата__

Гуменна І.О.

03.07

Кулик О.Ф.

05.07

Вишньовський І.О.

06.07

Коваль Н.В.

09.07

Маковійчук О.М.

17.07

Яшан Н.П.

19.07

Чорна Н.М.

28.07

 

Онлайн радіо

Слушать онлайн радио

monBaner

© Чернівецький медичний коледж, 2013

© Розробка/верстка: Лазоряк Василь Миколайович