День Святого Валентина

Рейтинг Користувача: / 1
ГіршаКраща 

 

День Святого Валентина

 

 14 лютого Чернівецький медичний коледж БДМУ із неймовірним запалом відсвяткував День Святого Валентина. Це величне свято кохання – почуття, якому підвладно змінювати людей, держави й увесь світ.

Студенти-медики ретельно підготувалися до святкувань. Всі медичні відділення навчального закладу креативно оформили вишуканими фотозонами та барвистими повітряними кульками. Та найцікавіше – це інтригуючі та надзвичайно цікаві дійства, приурочені до Дня усіх закоханих.

У рамках святкування Дня Святого Валентина відбулася церемонія одруження з дотриманням українських народних традицій. На «студентському весіллі» молодята обмінялися символічними обручками, отримали умовне свідоцтво про одруження й танцювали свій перший романтичний вальс.

Особливо студентам запам’яталися вражаючі та захоплюючі конкурси: «Попелюшка», «Експрес-тест для молодих батьків», «Компліменти».

Впродовж дня майбутні медики мали можливість вкидати у скриньку листівки, які насамкінець заходу підрахували й оголосили рейтинг десяти найпопулярніших студентів коледжу.

Чернівецький медичний коледж БДМУ оповила рожева атмосфера радості та любові.

Головне меню

 

Дні народження

Березень

_ПІБ

__Дата__

Сергєєва Т.Г

04.03

Стрижаковська О.С.

08.03 

Березовська Н.О.

08.03

Бичек Т.П.

10.03

Унгурян В.В.

12.03

Робулець А.В.

29.03

Орлецька Т.В

30.03

 

Онлайн радіо

Слушать онлайн радио

monBaner

© Чернівецький медичний коледж, 2013

© Розробка/верстка: Лазоряк Василь Миколайович