День Святого Валентина

Рейтинг Користувача: / 1
ГіршаКраща 

 

День Святого Валентина

 

 14 лютого Чернівецький медичний коледж БДМУ із неймовірним запалом відсвяткував День Святого Валентина. Це величне свято кохання – почуття, якому підвладно змінювати людей, держави й увесь світ.

Студенти-медики ретельно підготувалися до святкувань. Всі медичні відділення навчального закладу креативно оформили вишуканими фотозонами та барвистими повітряними кульками. Та найцікавіше – це інтригуючі та надзвичайно цікаві дійства, приурочені до Дня усіх закоханих.

У рамках святкування Дня Святого Валентина відбулася церемонія одруження з дотриманням українських народних традицій. На «студентському весіллі» молодята обмінялися символічними обручками, отримали умовне свідоцтво про одруження й танцювали свій перший романтичний вальс.

Особливо студентам запам’яталися вражаючі та захоплюючі конкурси: «Попелюшка», «Експрес-тест для молодих батьків», «Компліменти».

Впродовж дня майбутні медики мали можливість вкидати у скриньку листівки, які насамкінець заходу підрахували й оголосили рейтинг десяти найпопулярніших студентів коледжу.

Чернівецький медичний коледж БДМУ оповила рожева атмосфера радості та любові. Посетите наш новый вебсайт: смотреть бесплатно порно на https://kinosalo.com.

Головне меню

 

Дні народження

Січень

ПІБ

Дата

Лиса О.М.

01.01.

Комаровський В.С.

08.01.

Бідна І.В.

09.01.

Кушнірюк Є.І.

12.01.

Бабух Н.В.

16.01..

Гуцул А.Л.

17.01.

Шелепницька С.М.

18.01.

Гучко О.І.

26.01.

Тодераш В.Д.

26.01.

Вищньовський О.Є.

30.01.

 

Онлайн радіо

Слушать онлайн радио

monBaner

© Чернівецький медичний коледж, 2013

© Розробка/верстка: Лазоряк Василь Миколайович