День Соборності України

Рейтинг Користувача: / 0
ГіршаКраща 

Ми мусимо навчитися чути себе українцями — не галицькими, не буковинськими українцями, а українцями без офіціальних кордонів

 

 

 (Іван Франко)

 

22 січня 1919 року на площі перед Київською Софією відбулася подія, про яку мріяли покоління українських патріотів: на волелюбному зібранні було урочисто проголошено злуку Української народної республіки і Західноукраїнської народної республіки. Цей день ввійшов до національного календаря, як велике державне свято – День Соборності України. Це нагадування про те, що сила нашої держави – в єдності українських земель.

Ця дата має глибокий символічний зміст: одвічної мрії українців на вільне життя в самостійній соборній незалежній державі.

Щороку, 22 січня, вся українська національно свідома громада відзначає День об'єднання українських земель в одну Українську державу. Не залишилися осторонь і студенти нашого коледжу. Урочистості та тематичний концерт з цієї нагоди відбулися і Чернівецькій філармонії.  В ході заходу було акцентовано увагу на тому, що суть задекларованої ще у минулому столітті єдності український народ відчув лише нині, у час буремних випробувань.І саме ці останні роки можна охарактеризувати як час найбільшої активності громадян у суспільно–політичному житті та волонтерському русі, що неабияк допомагає у вирішенні проблем соціально – економічного розвитку. Добрим словом згадали і тих, хто боронить нині єдність України, – учасників бойових дій на Сході України. А їхніх побратимів, які вже ніколи не повернуться додому живими, вшанували хвилиною мовчання.

Зі сцени для присутніх лунали вірші, а також пісні.

 

20 січня 2017 року в Чернівецькій області відбулися заходи з відзначення Дня Соборності України. Студенти Чернівецького медичного коледжу БДМУ під керівництвом викладача історії Захарії В.І. приєдналися до відзначення Дня Соборності та Свободи України. В 14.30 на Центральній площі міста відбулося покладання квітів до пам'ятника Тарасу Шевченка.

Посмотрите вложенную галерею изображения онлайн в:
http://medkol.cv.ua/component/content/article/125-2014/664-2017-01-22-10-54-39#sigProGalleriacb3ba66136
joomlamodniyportal.ru

 

Головне меню

 

Онлайн радіо

Слушать онлайн радио

monBaner

© Чернівецький медичний коледж, 2013

© Розробка/верстка: Лазоряк Василь Миколайович