День Соборності України

Рейтинг Користувача: / 0
ГіршаКраща 

Ми мусимо навчитися чути себе українцями — не галицькими, не буковинськими українцями, а українцями без офіціальних кордонів

 

 

 (Іван Франко)

 

22 січня 1919 року на площі перед Київською Софією відбулася подія, про яку мріяли покоління українських патріотів: на волелюбному зібранні було урочисто проголошено злуку Української народної республіки і Західноукраїнської народної республіки. Цей день ввійшов до національного календаря, як велике державне свято – День Соборності України. Це нагадування про те, що сила нашої держави – в єдності українських земель.

Ця дата має глибокий символічний зміст: одвічної мрії українців на вільне життя в самостійній соборній незалежній державі.

Щороку, 22 січня, вся українська національно свідома громада відзначає День об'єднання українських земель в одну Українську державу. Не залишилися осторонь і студенти нашого коледжу. Урочистості та тематичний концерт з цієї нагоди відбулися і Чернівецькій філармонії.  В ході заходу було акцентовано увагу на тому, що суть задекларованої ще у минулому столітті єдності український народ відчув лише нині, у час буремних випробувань.І саме ці останні роки можна охарактеризувати як час найбільшої активності громадян у суспільно–політичному житті та волонтерському русі, що неабияк допомагає у вирішенні проблем соціально – економічного розвитку. Добрим словом згадали і тих, хто боронить нині єдність України, – учасників бойових дій на Сході України. А їхніх побратимів, які вже ніколи не повернуться додому живими, вшанували хвилиною мовчання.

Зі сцени для присутніх лунали вірші, а також пісні.

 

20 січня 2017 року в Чернівецькій області відбулися заходи з відзначення Дня Соборності України. Студенти Чернівецького медичного коледжу БДМУ під керівництвом викладача історії Захарії В.І. приєдналися до відзначення Дня Соборності та Свободи України. В 14.30 на Центральній площі міста відбулося покладання квітів до пам'ятника Тарасу Шевченка.

Посмотрите вложенную галерею изображения онлайн в:
http://medkol.cv.ua/component/content/article/125-2014/664-2017-01-22-10-54-39#sigProGalleriacb3ba66136
joomlamodniyportal.ru

 

Головне меню

 

Дні народження_лютий

Лютий

ПІБ

Дата

Шарабуряк О. В.

04.02.

Швець Н.В.

05.02.

Танасійчук О.І.

05.02.

Бежко Я.А.

06.02.

Никитюк В.В.

06.02.

Літвінова Н.А.

15.02.

Савка О.М.

16.02.

Тимошенко І.І.

17.02.

Гривул Г.Я.

25.02.

 

Онлайн радіо

Слушать онлайн радио

monBaner

© Чернівецький медичний коледж, 2013

© Розробка/верстка: Лазоряк Василь Миколайович