Тиждень права...

Рейтинг Користувача: / 0
ГіршаКраща 

 

В Чернівецькому медичному коледжі Буковинського державного медичного університету відбулось відкриття «Всеукраїнського тижня права», який проводиться щороку в тиждень, що включає 10 грудня – День прав людини, з нагоди проголошення Генеральною Асамблеєю Організації Об’єднаних Націй у 1948 році Загальної декларації прав людини.

 

Відповідно до плану заходів розроблених в Чернівецькому медичному коледжі БДМУ відбувся круглий стіл «Людина – основна цінність правової держави», під час якого обговорювалось питання Загальної декларації прав людини – основи міжнародно-правового захисту прав людини в Україні; положення Конституції України як суспільного договору на шляху утвердження прав і свобод людини і громадянина; Реалізації права на правову допомогу в Україні; Демократизації, прав людини і розвитку громадянського суспільства. «Загальна декларація прав людини – це перший міжнародно-правовий документ, що проголосив основні права та свободи людини. Загальну декларацію прав людини ратифікувала більшість держав світу, в тому числі Україна. Принциповою засадою Загальної декларації прав людини є рівність правового статусу людей. Усі люди, зазначається у статті 1 Декларації, народжуються вільними і рівними у своїй гідності та правах, наділені розумом і совістю, вони повинні діяти один щодо одного в дусі братерства. Загальна декларація прав людини стала орієнтиром для внутрішньодержавного законодавства. Її правові норми лягли в основу Конституції України та знайшли своє відображення в інших актах чинного законодавства України».

На зустрічі зі студентами Любківський Микола Георгійович – старший інспектор ювенальної превенції Шевченківського ВП ЧВПГУНП в Чернівецькій обл. зазначив: Кримінальна відповідальність — це обов'язок осо­би дати звіт про свої дії уповноваженим на те дер­жавним органам(зізнання попереднього розслідуван­ня прокуратури, суду), а також перетерпіти певні об­меження, страждання, відчути примусову дію кримінального закону. Частиною кримінальної відповідаль­ності є застосування покарання щодо винного. Кримінальна відповідальність, як і кожний вид юридичної відповідальності, ґрунтується на консти­туційному принципі законності. Це означає, що кри­мінальній відповідальності і покаранню підлягає ли­ше особа, винна у вчиненні злочину. Кримінальне пока­рання застосовується тільки за вироком суду й відповідно до закону.

Було проведено ряд лекцій для студентів коледжу «Загальна декларація прав людини 1948 р. як видатний документ в історії людства», «Права людини» з показом мультимедійних матеріалів та правоосвітніх кінопоказів про права людини.

Також студенти коледжу відвідали Чернівецьку обласну універсальну наукову бібліотеку ім. Михайла Івасюка, де прослухали лекції завідувача відділу реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Чернівецькій області – Юрія Мінтенко та бібліотекаря відділу обслуговування користувачів Чернівецької обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Михайла Івасюка – Марії Гаврилюк.

 

Посмотрите вложенную галерею изображения онлайн в:
http://medkol.cv.ua/component/content/article/125-2014/655-2016-12-13-21-47-45#sigProGalleria5ee256f01c
joomlamodniyportal.ru

 

Головне меню

 

Дні народження

Березень

_ПІБ

__Дата__

Сергєєва Т.Г

04.03

Стрижаковська О.С.

08.03 

Березовська Н.О.

08.03

Бичек Т.П.

10.03

Унгурян В.В.

12.03

Робулець А.В.

29.03

Орлецька Т.В

30.03

 

Онлайн радіо

Слушать онлайн радио

monBaner

© Чернівецький медичний коледж, 2013

© Розробка/верстка: Лазоряк Василь Миколайович