Тиждень права...

Рейтинг Користувача: / 0
ГіршаКраща 

 

В Чернівецькому медичному коледжі Буковинського державного медичного університету відбулось відкриття «Всеукраїнського тижня права», який проводиться щороку в тиждень, що включає 10 грудня – День прав людини, з нагоди проголошення Генеральною Асамблеєю Організації Об’єднаних Націй у 1948 році Загальної декларації прав людини.

 

Відповідно до плану заходів розроблених в Чернівецькому медичному коледжі БДМУ відбувся круглий стіл «Людина – основна цінність правової держави», під час якого обговорювалось питання Загальної декларації прав людини – основи міжнародно-правового захисту прав людини в Україні; положення Конституції України як суспільного договору на шляху утвердження прав і свобод людини і громадянина; Реалізації права на правову допомогу в Україні; Демократизації, прав людини і розвитку громадянського суспільства. «Загальна декларація прав людини – це перший міжнародно-правовий документ, що проголосив основні права та свободи людини. Загальну декларацію прав людини ратифікувала більшість держав світу, в тому числі Україна. Принциповою засадою Загальної декларації прав людини є рівність правового статусу людей. Усі люди, зазначається у статті 1 Декларації, народжуються вільними і рівними у своїй гідності та правах, наділені розумом і совістю, вони повинні діяти один щодо одного в дусі братерства. Загальна декларація прав людини стала орієнтиром для внутрішньодержавного законодавства. Її правові норми лягли в основу Конституції України та знайшли своє відображення в інших актах чинного законодавства України».

На зустрічі зі студентами Любківський Микола Георгійович – старший інспектор ювенальної превенції Шевченківського ВП ЧВПГУНП в Чернівецькій обл. зазначив: Кримінальна відповідальність — це обов'язок осо­би дати звіт про свої дії уповноваженим на те дер­жавним органам(зізнання попереднього розслідуван­ня прокуратури, суду), а також перетерпіти певні об­меження, страждання, відчути примусову дію кримінального закону. Частиною кримінальної відповідаль­ності є застосування покарання щодо винного. Кримінальна відповідальність, як і кожний вид юридичної відповідальності, ґрунтується на консти­туційному принципі законності. Це означає, що кри­мінальній відповідальності і покаранню підлягає ли­ше особа, винна у вчиненні злочину. Кримінальне пока­рання застосовується тільки за вироком суду й відповідно до закону.

Було проведено ряд лекцій для студентів коледжу «Загальна декларація прав людини 1948 р. як видатний документ в історії людства», «Права людини» з показом мультимедійних матеріалів та правоосвітніх кінопоказів про права людини.

Також студенти коледжу відвідали Чернівецьку обласну універсальну наукову бібліотеку ім. Михайла Івасюка, де прослухали лекції завідувача відділу реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Чернівецькій області – Юрія Мінтенко та бібліотекаря відділу обслуговування користувачів Чернівецької обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Михайла Івасюка – Марії Гаврилюк.

 

Посмотрите вложенную галерею изображения онлайн в:
http://medkol.cv.ua/component/content/article/125-2014/655-2016-12-13-21-47-45#sigProGalleria5ee256f01c
joomlamodniyportal.ru

 

Головне меню

 

Дні народження

Січень

ПІБ

Дата

Лиса О.М.

01.01.

Комаровський В.С.

08.01.

Бідна І.В.

09.01.

Кушнірюк Є.І.

12.01.

Бабух Н.В.

16.01..

Гуцул А.Л.

17.01.

Шелепницька С.М.

18.01.

Гучко О.І.

26.01.

Тодераш В.Д.

26.01.

Вищньовський О.Є.

30.01.

 

Онлайн радіо

Слушать онлайн радио

monBaner

© Чернівецький медичний коледж, 2013

© Розробка/верстка: Лазоряк Василь Миколайович