Студентська науково-практична конференція

Рейтинг Користувача: / 0
ГіршаКраща 

 

Студентська науково-практична конференція

 

12 грудня 2016 року в Чернівецькому медичному коледжі БДМУ відбулася щорічна загальноколеджна студентська науково-практична конференція «Актуальні питання медицини на сучасному етапі». Залучення студентів до науково-дослідницької діяльності є одним із головних напрямків формування якісного рівня освіти, який задовольняє потреби майбутніх медичних спеціалістів в інтелектуальному і професійному розвитку.

Робота конференції почалася з виступу директора Чернівецького медичного коледжу БДМ, кандидата медичних наук, доцента О.Ф. Кулика. Олександр Федорович привітав учасників конференції з початком науково-дослідницької діяльності, побажав надалі рухатися у напрямку ефективної реалізації наукового потенціалу й не зупинятися на досягнутому. До всіх присутніх звернулася заступник директора з навчальної роботи, кандидат медичних наук Ф.В. Кузик, яка зазначила, що Чернівецький медичний коледж БДМУ підтримує і заохочує молодь до пошуків і творчості. Ця велика робота проводиться з метою реалізації творчих здібностей студентів-медиків та задля здійснення їх перших кроків до подальших наукових звершень.

Учасниками науково-практичної конференції стали 11 студентів І-ІV курсів сп. «Лікувальна справа» та «Сестринська справа», які представили доповіді із актуальних питань медицини на сучасному етапі: «Вітамін С та імунітет у дітей», «Особливості адаптації особливих дітей до умов дошкільного навчального закладу», «Міжфахова інтеграція знань ранньої діагностики раку», «Аналіз нейроендокринних синдромів у різних вікових групах жінок та їх профілактика», «Проблема порушення постави та сколіозу серед студентів ІV курсу ЧМК БДМУ», «Вплив безпечного психологічного середовища на якість надання медичної допомоги хворим серцево-судинною паталогією», «Поширення вірусних гепатитів В і С в місті Чернівці та Чернівецькій області за 2015/2016 р.р.», «Антична міфологія як об’єкт метафоризації у клінічній та анатомічній термінології», «Інтерактивні технології в медицині», «Розвиток української культури крізь призму діяльності ВІА «Смерічка», «Дослідження причин поширення вірусних гепатитів і Чернівецькій області».

Студентська науково-практична конференція «Актуальні питання медицини на сучасному етапі» змогла об’єднати погляди різних молодих дослідників. Адже обговорення – це є всебічне бачення тієї чи іншої проблематики.

Після завершення конференції учасники отримали відповідні сертифікати. 

 

 Щиро дякуємо всім студентам за змістовні виступи. 

 

Головне меню

 

Дні народження

Січень

ПІБ

Дата

Лиса О.М.

01.01.

Комаровський В.С.

08.01.

Бідна І.В.

09.01.

Кушнірюк Є.І.

12.01.

Бабух Н.В.

16.01..

Гуцул А.Л.

17.01.

Шелепницька С.М.

18.01.

Гучко О.І.

26.01.

Тодераш В.Д.

26.01.

Вищньовський О.Є.

30.01.

 

Онлайн радіо

Слушать онлайн радио

monBaner

© Чернівецький медичний коледж, 2013

© Розробка/верстка: Лазоряк Василь Миколайович