Студентська науково-практична конференція

Рейтинг Користувача: / 0
ГіршаКраща 

 

Студентська науково-практична конференція

 

12 грудня 2016 року в Чернівецькому медичному коледжі БДМУ відбулася щорічна загальноколеджна студентська науково-практична конференція «Актуальні питання медицини на сучасному етапі». Залучення студентів до науково-дослідницької діяльності є одним із головних напрямків формування якісного рівня освіти, який задовольняє потреби майбутніх медичних спеціалістів в інтелектуальному і професійному розвитку.

Робота конференції почалася з виступу директора Чернівецького медичного коледжу БДМ, кандидата медичних наук, доцента О.Ф. Кулика. Олександр Федорович привітав учасників конференції з початком науково-дослідницької діяльності, побажав надалі рухатися у напрямку ефективної реалізації наукового потенціалу й не зупинятися на досягнутому. До всіх присутніх звернулася заступник директора з навчальної роботи, кандидат медичних наук Ф.В. Кузик, яка зазначила, що Чернівецький медичний коледж БДМУ підтримує і заохочує молодь до пошуків і творчості. Ця велика робота проводиться з метою реалізації творчих здібностей студентів-медиків та задля здійснення їх перших кроків до подальших наукових звершень.

Учасниками науково-практичної конференції стали 11 студентів І-ІV курсів сп. «Лікувальна справа» та «Сестринська справа», які представили доповіді із актуальних питань медицини на сучасному етапі: «Вітамін С та імунітет у дітей», «Особливості адаптації особливих дітей до умов дошкільного навчального закладу», «Міжфахова інтеграція знань ранньої діагностики раку», «Аналіз нейроендокринних синдромів у різних вікових групах жінок та їх профілактика», «Проблема порушення постави та сколіозу серед студентів ІV курсу ЧМК БДМУ», «Вплив безпечного психологічного середовища на якість надання медичної допомоги хворим серцево-судинною паталогією», «Поширення вірусних гепатитів В і С в місті Чернівці та Чернівецькій області за 2015/2016 р.р.», «Антична міфологія як об’єкт метафоризації у клінічній та анатомічній термінології», «Інтерактивні технології в медицині», «Розвиток української культури крізь призму діяльності ВІА «Смерічка», «Дослідження причин поширення вірусних гепатитів і Чернівецькій області».

Студентська науково-практична конференція «Актуальні питання медицини на сучасному етапі» змогла об’єднати погляди різних молодих дослідників. Адже обговорення – це є всебічне бачення тієї чи іншої проблематики.

Після завершення конференції учасники отримали відповідні сертифікати. 

 

 Щиро дякуємо всім студентам за змістовні виступи. 

 

Головне меню

 

Дні народження

Березень

_ПІБ

__Дата__

Сергєєва Т.Г

04.03

Стрижаковська О.С.

08.03 

Березовська Н.О.

08.03

Бичек Т.П.

10.03

Унгурян В.В.

12.03

Робулець А.В.

29.03

Орлецька Т.В

30.03

 

Онлайн радіо

Слушать онлайн радио

monBaner

© Чернівецький медичний коледж, 2013

© Розробка/верстка: Лазоряк Василь Миколайович