«Відкрий своє серце»

Рейтинг Користувача: / 0
ГіршаКраща 

 

У Чернівецькому медичному коледжі Буковинського державного медичного університету відбувся Тиждень знань з основ загальної психології і нервових та психіатричних хвороб, який розпочався з благодійної акції «Відкрий своє серце».

Студенти – першокурсники відвідали Центр медичної допомоги дітям з вадами психічного здоров’я. Першокурсники зібрали теплі речі, канцтовари та засоби особистої гігієни для дітей, які знаходяться у Центрі на лікуванні. Дітки тішилися спілкуванню зі студентами, були з ними відкритими, розповідали про своє особисте: сім’ю, друзів.

В рамках Тижня проведені тренінги: «Самооцінка та її роль у житті підлітка» на базі ІІ курсу спеціальності «Лікувальна справа» в групі «В» (9), «Твоє життя – твій вибір» на базі ІV курсу спеціальності «Сестринська справа» в групі «В» (9), «Як критикувати, не ображаючи»  на базі ІV курсу спеціальності «Сестринська справа» в групі «Б» (11), а також була проведена корекційна програма уроку самопізнання «Світ емоцій та почуттів» на базі ІV курсу спеціальності «Сестринська справа» в групі «А» (11).

 

Посмотрите вложенную галерею изображения онлайн в:
http://medkol.cv.ua/component/content/article/125-2014/632-l-r#sigProGalleriaa39a0d684c
joomlamodniyportal.ru

Головне меню

 

Дні народження

Жовтень

_ПІБ

__Дата__

Бамбурак В.Б.

01.10

Андрієш Т.Ю.

01.10

Ліснянська Н.В.

10.10

Мороз І.Д

11.10

Українець Л.П.

11.10

Перепелиця Л.О.

14.10

Піц Л.О.

19.10

Тріска С.Я.

20.10

Місікевич З.В.

22.10

Галичанська О.М.

31.10

 

Онлайн радіо

Слушать онлайн радио

monBaner

© Чернівецький медичний коледж, 2013

© Розробка/верстка: Лазоряк Василь Миколайович