«Відкрий своє серце»

Рейтинг Користувача: / 0
ГіршаКраща 

 

У Чернівецькому медичному коледжі Буковинського державного медичного університету відбувся Тиждень знань з основ загальної психології і нервових та психіатричних хвороб, який розпочався з благодійної акції «Відкрий своє серце».

Студенти – першокурсники відвідали Центр медичної допомоги дітям з вадами психічного здоров’я. Першокурсники зібрали теплі речі, канцтовари та засоби особистої гігієни для дітей, які знаходяться у Центрі на лікуванні. Дітки тішилися спілкуванню зі студентами, були з ними відкритими, розповідали про своє особисте: сім’ю, друзів.

В рамках Тижня проведені тренінги: «Самооцінка та її роль у житті підлітка» на базі ІІ курсу спеціальності «Лікувальна справа» в групі «В» (9), «Твоє життя – твій вибір» на базі ІV курсу спеціальності «Сестринська справа» в групі «В» (9), «Як критикувати, не ображаючи»  на базі ІV курсу спеціальності «Сестринська справа» в групі «Б» (11), а також була проведена корекційна програма уроку самопізнання «Світ емоцій та почуттів» на базі ІV курсу спеціальності «Сестринська справа» в групі «А» (11).

 

Посмотрите вложенную галерею изображения онлайн в:
http://medkol.cv.ua/component/content/article/125-2014/632-l-r#sigProGalleriaa39a0d684c
joomlamodniyportal.ru

Головне меню

 

Онлайн радіо

Слушать онлайн радио

monBaner

© Чернівецький медичний коледж, 2013

© Розробка/верстка: Лазоряк Василь Миколайович