Міжнародний день студентів

Рейтинг Користувача: / 0
ГіршаКраща 

17 листопада – Міжнародний день студентів

 Свято встановлено згідно з Указом Президента «Про День студента» від 16 червня 1999 року № 659/99. Цього ж дня відзначають і Міжнародний день студентів, який був встановлений у 1946 році на Всесвітньому конгресі студентів, що відбувся у Празі, в пам’ять про чеських студентів-патріотів, розстріляних гітлерівцями 17 листопада 1939 року. Цей день став символом молодості, радості, знань та патріотизму.

16 листопада 2016 року свято Міжнародного дня студентів відлунало і в Чернівецькому медичному коледжі БДМУ. Відбулося урочисте зібрання, на якому директор Чернівецького медичного коледжу БДМУ, кандидат медичних наук, доцент О.Ф.Кулик; заступник директора з навчальної роботи, кандидат медичних наук Ф.В. Кузик та заступник з навчально-виховної роботи, кандидат філологічних наук Стрижаковська О.С привітали студентів зі святом, щиросердно побажали надалі впевнено опановувати професійні небосхили, творчого натхнення, наполегливості та успіхів у всіх добрих починаннях. Найактивніших студентів відзначили грамотами за визначні успіхи у навчанні та за активну громадську діяльність.

Бажаємо студентам Чернівецького медичного коледжу БДМУ долати всі життєві перешкоди й надалі залишалися такими завзятими й життєрадісними!

 

 

 

Головне меню

 

Онлайн радіо

Слушать онлайн радио

monBaner

© Чернівецький медичний коледж, 2013

© Розробка/верстка: Лазоряк Василь Миколайович