ТИЖДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРИ

Рейтинг Користувача: / 0
ГіршаКраща 

 

ТИЖДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРИ В ЧЕРНІВЕЦЬКОМУ МЕДИЧНОМУ КОЛЕДЖІ БДМУ

 

Мова – це наша національна ознака,

в мові – наша культура, сутність нашої свідомості.

Іван Огієнко

До Дня української писемності та мови, який в Україні відзначають 9 листопада, в Чернівецькому медичному коледжі БДМУ розпочався тиждень української мови та літератури. Почином став усний журнал під назвою «9 листопада – День української мови та писемності», який збагатив студентів цікавими маловідомими фактами про українську мову.  Викладачі української мови та літератури організували та провели низку тематичних заходів – конкурс стіннівок «Українська мова  - наш скарб» та конкурс власних поезій «Слово – життєдайне джерело», в яких студенти мали змогу проявити свої творчі здібності, вдосконалити вміння володіти словом та поринути у багатющий світ краси і принад рідної української мови. Командний дух змагання між групами підсилював активність та азарт студентів.

Інтелектуальний турнір знавців української мови «Слово до слова – зложиться сова» ще більш надихнув студентство стати кращим у знанні рідного слова. За право боролися дві команди спеціалізації «Лікувальна справа» та «Сестринська справа». Майбутні медики змагалися у знаннях лексикології, правопису,  наголошування, розгадували мовознавчі загадки,  смішили вболівальників веселими скоромовками та розгадували фразеологізми через пантоміму. Не залишилися поза увагою і глядачі, для яких також було підготовлено цікаві завдання.

Вже традиційно з початком листопада, в рамках тижня української писемності та мови, в Чернівецькому медичному коледжі БДМУ проводиться перший етап олімпіади з української мови, де спрага перемоги надихає студентів демонструвати не лише базові мовні знання, а й народжувати справжні творчі шедеври.

Завершився тиждень української мови та літератури підбиттям підсумків та урочистим нагородженням переможців.  Упродовж тижня студентам вдалося поглибити знання з української мови та історії її становлення, покращити свої мовленнєві здібності, розвинути естетичні смаки та відчуття слова. Такі заходи є міцною запорукою згуртованості, поваги до української мови, культури, народу, що сприяє формуванню цілісної нації.

Азарт в очах, радісні емоції, барвистий колорит народних строїв, щиросердне багате українське слово закарбувалися в душах студентів та викладачів і наснажили до подальших мовознавчих звершень.

 

Переможці олімпіади з української мови серед студентів-першокурсників Чернівецького медичного коледжу БДМУ:

І м. – Гандзюк Соломія (група «Г», спец. «Лікувальна справа»);

ІІ м. – Сенчук Марія (група «Д», спец. «Лікувальна справа»);

ІІІ м. – Дидилюк Юлія (група «А», спец. «Сестринська справа»).

 

Переможці-другокурсники:

І м. – Кравчишина Ольга (група «В», спец. «Лікувальна справа»);

ІІ м. – Денежко Альона (група «В», спец. «Лікувальна справа»);

ІІІ м. – Мельник Анна (група «Г», спец. «Сестринська справа»).

 

Посмотрите вложенную галерею изображения онлайн в:
http://medkol.cv.ua/component/content/article/125-2014/627-2016-11-16-21-30-43#sigProGalleria6ee80eb201
joomlamodniyportal.ru

Головне меню

 

Дні народження

Липень

_ПІБ

__Дата__

Гуменна І.О.

03.07

Кулик О.Ф.

05.07

Вишньовський І.О.

06.07

Коваль Н.В.

09.07

Маковійчук О.М.

17.07

Яшан Н.П.

19.07

Чорна Н.М.

28.07

 

Онлайн радіо

Слушать онлайн радио

monBaner

© Чернівецький медичний коледж, 2013

© Розробка/верстка: Лазоряк Василь Миколайович