ТИЖДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРИ

Рейтинг Користувача: / 0
ГіршаКраща 

 

ТИЖДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРИ В ЧЕРНІВЕЦЬКОМУ МЕДИЧНОМУ КОЛЕДЖІ БДМУ

 

Мова – це наша національна ознака,

в мові – наша культура, сутність нашої свідомості.

Іван Огієнко

До Дня української писемності та мови, який в Україні відзначають 9 листопада, в Чернівецькому медичному коледжі БДМУ розпочався тиждень української мови та літератури. Почином став усний журнал під назвою «9 листопада – День української мови та писемності», який збагатив студентів цікавими маловідомими фактами про українську мову.  Викладачі української мови та літератури організували та провели низку тематичних заходів – конкурс стіннівок «Українська мова  - наш скарб» та конкурс власних поезій «Слово – життєдайне джерело», в яких студенти мали змогу проявити свої творчі здібності, вдосконалити вміння володіти словом та поринути у багатющий світ краси і принад рідної української мови. Командний дух змагання між групами підсилював активність та азарт студентів.

Інтелектуальний турнір знавців української мови «Слово до слова – зложиться сова» ще більш надихнув студентство стати кращим у знанні рідного слова. За право боролися дві команди спеціалізації «Лікувальна справа» та «Сестринська справа». Майбутні медики змагалися у знаннях лексикології, правопису,  наголошування, розгадували мовознавчі загадки,  смішили вболівальників веселими скоромовками та розгадували фразеологізми через пантоміму. Не залишилися поза увагою і глядачі, для яких також було підготовлено цікаві завдання.

Вже традиційно з початком листопада, в рамках тижня української писемності та мови, в Чернівецькому медичному коледжі БДМУ проводиться перший етап олімпіади з української мови, де спрага перемоги надихає студентів демонструвати не лише базові мовні знання, а й народжувати справжні творчі шедеври.

Завершився тиждень української мови та літератури підбиттям підсумків та урочистим нагородженням переможців.  Упродовж тижня студентам вдалося поглибити знання з української мови та історії її становлення, покращити свої мовленнєві здібності, розвинути естетичні смаки та відчуття слова. Такі заходи є міцною запорукою згуртованості, поваги до української мови, культури, народу, що сприяє формуванню цілісної нації.

Азарт в очах, радісні емоції, барвистий колорит народних строїв, щиросердне багате українське слово закарбувалися в душах студентів та викладачів і наснажили до подальших мовознавчих звершень.

 

Переможці олімпіади з української мови серед студентів-першокурсників Чернівецького медичного коледжу БДМУ:

І м. – Гандзюк Соломія (група «Г», спец. «Лікувальна справа»);

ІІ м. – Сенчук Марія (група «Д», спец. «Лікувальна справа»);

ІІІ м. – Дидилюк Юлія (група «А», спец. «Сестринська справа»).

 

Переможці-другокурсники:

І м. – Кравчишина Ольга (група «В», спец. «Лікувальна справа»);

ІІ м. – Денежко Альона (група «В», спец. «Лікувальна справа»);

ІІІ м. – Мельник Анна (група «Г», спец. «Сестринська справа»).

 

Посмотрите вложенную галерею изображения онлайн в:
http://medkol.cv.ua/component/content/article/125-2014/627-2016-11-16-21-30-43#sigProGalleria6ee80eb201
joomlamodniyportal.ru

Головне меню

 

Дні народження

Жовтень

_ПІБ

__Дата__

Бамбурак В.Б.

01.10

Андрієш Т.Ю.

01.10

Ліснянська Н.В.

10.10

Мороз І.Д

11.10

Українець Л.П.

11.10

Перепелиця Л.О.

14.10

Піц Л.О.

19.10

Тріска С.Я.

20.10

Місікевич З.В.

22.10

Галичанська О.М.

31.10

 

Онлайн радіо

Слушать онлайн радио

monBaner

© Чернівецький медичний коледж, 2013

© Розробка/верстка: Лазоряк Василь Миколайович