ЗБОРИ БАТЬКІВ...

Рейтинг Користувача: / 0
ГіршаКраща 

ЗБОРИ БАТЬКІВ СТУДЕНТІВ ІV КУРСУ

СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ЛІКУВАЛЬНА СПРАВА»

 

03 листопада 2016 року відбулися збори батьків студентів ІV курсу І медичного відділення, метою  яких було донести та виділити  пріоритети освітнього процесу на цьому етапі навчання. Збори розпочав директор коледжу, доцент Олександр Кулик. У своєму виступі він зазначив, що студенти медичного коледжу здобувають ґрунтовні знання в процесі вивчення професійних дисциплін, набувають фахової підготовки медичного працівника, вчаться самостійно приймати рішення, займаються в гуртках, беруть участь в конкурсах, олімпіадах. Кожен студент – це особистість зі своїм власним баченням проблем, з власною оцінкою суспільних явищ. Всі разом вони творять імідж навчального закладу в регіоні та примножують його славу в історії. Директор коледжу висловив щиру подяку за плідну співпрацю батьків академічних груп спеціальності «Лікувальна справа», які допомагали у вирішенні нагальних питань.

Заступник директора з навчальної роботи, к.мед.н., Фрозіна Кузик ознайомила присутніх з нормативно-правовою базою щодо проведення інтегрованого ліцензійного іспиту Крок М. Лікувальна справа у 2017 році.

Завідувач І медичного відділення, к.мед.н. Ганна Попович розповіла про створені умови з підготовки  до ліцензійного інтегрованого іспиту Крок М. Лікувальна справа: розроблені графіки консультацій з викладачами основних клінічних дисциплін індивідуально для кожної групи та для групи ризику з якою викладачі займаються майже щоденно; студенти мають можливість тестуватися у системі Moodle на сайті коледжу, знаходячись вдома, в гуртожитку і т.д.

Куратори випускних груп ознайомили батьків з графіком освітнього процесу на ІV курсі, більш детальною інформацією щодо Кроку М, звернули увагу на те, що допомога та контроль з боку батьків необхідні для досягнення результату.

 

Сподіваємось, що спільними зусиллями ми досягнемо результату і всі випускники спеціальності «Лікувальна справа» отримають дипломи молодшого медичного спеціаліста та реалізують себе на професійній ниві!

Посмотрите вложенную галерею изображения онлайн в:
http://medkol.cv.ua/component/content/article/125-2014/623-2016-11-04-11-19-12#sigProGalleriae3de3a50fc
joomlamodniyportal.ru

Головне меню

 

Онлайн радіо

Слушать онлайн радио

monBaner

© Чернівецький медичний коледж, 2013

© Розробка/верстка: Лазоряк Василь Миколайович