ЗБОРИ БАТЬКІВ...

Рейтинг Користувача: / 0
ГіршаКраща 

ЗБОРИ БАТЬКІВ СТУДЕНТІВ ІV КУРСУ

СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ЛІКУВАЛЬНА СПРАВА»

 

03 листопада 2016 року відбулися збори батьків студентів ІV курсу І медичного відділення, метою  яких було донести та виділити  пріоритети освітнього процесу на цьому етапі навчання. Збори розпочав директор коледжу, доцент Олександр Кулик. У своєму виступі він зазначив, що студенти медичного коледжу здобувають ґрунтовні знання в процесі вивчення професійних дисциплін, набувають фахової підготовки медичного працівника, вчаться самостійно приймати рішення, займаються в гуртках, беруть участь в конкурсах, олімпіадах. Кожен студент – це особистість зі своїм власним баченням проблем, з власною оцінкою суспільних явищ. Всі разом вони творять імідж навчального закладу в регіоні та примножують його славу в історії. Директор коледжу висловив щиру подяку за плідну співпрацю батьків академічних груп спеціальності «Лікувальна справа», які допомагали у вирішенні нагальних питань.

Заступник директора з навчальної роботи, к.мед.н., Фрозіна Кузик ознайомила присутніх з нормативно-правовою базою щодо проведення інтегрованого ліцензійного іспиту Крок М. Лікувальна справа у 2017 році.

Завідувач І медичного відділення, к.мед.н. Ганна Попович розповіла про створені умови з підготовки  до ліцензійного інтегрованого іспиту Крок М. Лікувальна справа: розроблені графіки консультацій з викладачами основних клінічних дисциплін індивідуально для кожної групи та для групи ризику з якою викладачі займаються майже щоденно; студенти мають можливість тестуватися у системі Moodle на сайті коледжу, знаходячись вдома, в гуртожитку і т.д.

Куратори випускних груп ознайомили батьків з графіком освітнього процесу на ІV курсі, більш детальною інформацією щодо Кроку М, звернули увагу на те, що допомога та контроль з боку батьків необхідні для досягнення результату.

 

Сподіваємось, що спільними зусиллями ми досягнемо результату і всі випускники спеціальності «Лікувальна справа» отримають дипломи молодшого медичного спеціаліста та реалізують себе на професійній ниві!

Посмотрите вложенную галерею изображения онлайн в:
http://medkol.cv.ua/component/content/article/125-2014/623-2016-11-04-11-19-12#sigProGalleriae3de3a50fc
joomlamodniyportal.ru

Головне меню

 

Дні народження

Жовтень

_ПІБ

__Дата__

Бамбурак В.Б.

01.10

Андрієш Т.Ю.

01.10

Ліснянська Н.В.

10.10

Мороз І.Д

11.10

Українець Л.П.

11.10

Перепелиця Л.О.

14.10

Піц Л.О.

19.10

Тріска С.Я.

20.10

Місікевич З.В.

22.10

Галичанська О.М.

31.10

 

Онлайн радіо

Слушать онлайн радио

monBaner

© Чернівецький медичний коледж, 2013

© Розробка/верстка: Лазоряк Василь Миколайович