НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ

Рейтинг Користувача: / 0
ГіршаКраща 

ВІДБУЛАСЯ ІІІ РЕГІОНАЛЬНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ

26 жовтня 2016 року на базі Державного вищого навчального закладу «Чернівецький коледж дизайну та економіки» відбулася IIІ Регіональна науково-практична конференція «Сучасні педагогічні технології та інноваційні методики навчання в підготовці молодших спеціалістів: методологія, теорія, досвід, проблеми». Метою конференції було висвітлення теоретичних і прикладних аспектів впровадження сучасних педагогічних технологій та інноваційних методик навчання у підготовці молодших спеціалістів, актуальних методичних проблем коледжів та технікумів Буковини.

На конференції було представлено спектр питань з педагогіки, методології освіти, теоретико-методичних аспектів навчання та виховання, формування професійних компетентностей. Робота науково-практичної конференції відбувалася у формі пленарних засідань у секціях: «навчальна робота», «виховна робота», «науково-методична робота» та «робота практичних психологів». Під час роботи секції «навчальна робота» педагоги на високому професійному рівні коротко й чітко окреслили основні структурні ділянки навчальної роботи у ВНЗ I–II рівнів акредитації нашої області та розповіли про власні навчально-методичні напрацювання. 

Віталій Іванович Захарія, викладач історії Чернівецького медичного коледжу Буковинського державного медичного університету представив власну доповідь на тему: «Національно-патріотичне виховання у процесі формування особистості майбутнього молодшого медичного спеціаліста». Віталій Іванович висвітлив окремі напрямки виховної роботи у навчальному закладі, що сприяють зростанню творчих здібностей майбутніх медиків та усвідомлення важливого значення загальнолюдських цінностей. 

Посмотрите вложенную галерею изображения онлайн в:
http://medkol.cv.ua/component/content/article/125-2014/617-2016-10-27-16-42-05#sigProGalleria05dfbbe0e6
joomlamodniyportal.ru

Головне меню

 

Дні народження

Жовтень

_ПІБ

__Дата__

Бамбурак В.Б.

01.10

Андрієш Т.Ю.

01.10

Ліснянська Н.В.

10.10

Мороз І.Д

11.10

Українець Л.П.

11.10

Перепелиця Л.О.

14.10

Піц Л.О.

19.10

Тріска С.Я.

20.10

Місікевич З.В.

22.10

Галичанська О.М.

31.10

 

Онлайн радіо

Слушать онлайн радио

monBaner

© Чернівецький медичний коледж, 2013

© Розробка/верстка: Лазоряк Василь Миколайович