НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ

Рейтинг Користувача: / 0
ГіршаКраща 

ВІДБУЛАСЯ ІІІ РЕГІОНАЛЬНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ

26 жовтня 2016 року на базі Державного вищого навчального закладу «Чернівецький коледж дизайну та економіки» відбулася IIІ Регіональна науково-практична конференція «Сучасні педагогічні технології та інноваційні методики навчання в підготовці молодших спеціалістів: методологія, теорія, досвід, проблеми». Метою конференції було висвітлення теоретичних і прикладних аспектів впровадження сучасних педагогічних технологій та інноваційних методик навчання у підготовці молодших спеціалістів, актуальних методичних проблем коледжів та технікумів Буковини.

На конференції було представлено спектр питань з педагогіки, методології освіти, теоретико-методичних аспектів навчання та виховання, формування професійних компетентностей. Робота науково-практичної конференції відбувалася у формі пленарних засідань у секціях: «навчальна робота», «виховна робота», «науково-методична робота» та «робота практичних психологів». Під час роботи секції «навчальна робота» педагоги на високому професійному рівні коротко й чітко окреслили основні структурні ділянки навчальної роботи у ВНЗ I–II рівнів акредитації нашої області та розповіли про власні навчально-методичні напрацювання. 

Віталій Іванович Захарія, викладач історії Чернівецького медичного коледжу Буковинського державного медичного університету представив власну доповідь на тему: «Національно-патріотичне виховання у процесі формування особистості майбутнього молодшого медичного спеціаліста». Віталій Іванович висвітлив окремі напрямки виховної роботи у навчальному закладі, що сприяють зростанню творчих здібностей майбутніх медиків та усвідомлення важливого значення загальнолюдських цінностей. 

Посмотрите вложенную галерею изображения онлайн в:
http://medkol.cv.ua/component/content/article/125-2014/617-2016-10-27-16-42-05#sigProGalleria05dfbbe0e6
joomlamodniyportal.ru

Головне меню

 

Дні народження

Липень

_ПІБ

__Дата__

Гуменна І.О.

03.07

Кулик О.Ф.

05.07

Вишньовський І.О.

06.07

Коваль Н.В.

09.07

Маковійчук О.М.

17.07

Яшан Н.П.

19.07

Чорна Н.М.

28.07

 

Онлайн радіо

Слушать онлайн радио

monBaner

© Чернівецький медичний коледж, 2013

© Розробка/верстка: Лазоряк Василь Миколайович