Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/ukr388062/domains/medkol.cv.ua/public_html/1/.md5 on line 354  Урочистості з нагоди Дня працівника освіти

Урочистості з нагоди Дня працівника освіти

Рейтинг Користувача: / 0
ГіршаКраща 

Урочистості з нагоди Дня працівника освіти

 та 205-ої річниці з Дня заснування

Чернівецького медичного коледжу БДМУ

 

28 вересня 2016 року в приміщенні Чернівецької обласної філармонії для викладачів, працівників та студентів Чернівецького медичного коледжу БДМУ відбулися урочистості з нагоди Дня працівника освіти та 205-ої річниці з Дня заснування коледжу.

З вітальним словом до присутніх звернулася заступник директора з навчальної роботи Чернівецького медичного коледжу БДМУ, кандидат медичних наук Ф.В.Кузик. Вона щиросердно привітала колег з професійним святом і побажала миру, наснаги в роботі, невичерпної енергії, успіхів і творчих перемог.

З нагоди професійного свята відбулася церемонія нагородження. За сумлінну працю, вагомий внесок у підготовку та виховання молодших медичних спеціалістів педагогічних працівників нагороджено грамотами.

Гурт «Anіma» розчулив зал промовистою театральною композицією. А музичний дует «Писанка» долучився до привітань та запалив глядачів енергійними ритмами.

 

 

Головне меню

 

Дні народження

Березень

_ПІБ

__Дата__

Сергєєва Т.Г

04.03

Стрижаковська О.С.

08.03 

Березовська Н.О.

08.03

Бичек Т.П.

10.03

Унгурян В.В.

12.03

Робулець А.В.

29.03

Орлецька Т.В

30.03

 

Онлайн радіо

Слушать онлайн радио

monBaner

© Чернівецький медичний коледж, 2013

© Розробка/верстка: Лазоряк Василь Миколайович