1 вересня

Рейтинг Користувача: / 1
ГіршаКраща 

Шановні викладачі, студенти!

Щиро вітаю Вас із Днем знань!

 

Це всенародне свято приходить до нас разом із початком нового навчального року, коли перед студентами знову гостинно відчиняє двері Чернівецький медичний коледж БДМУ.

Цей день завжди особливо урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і водночас нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя.

Бажаю усім студентам на цьому шляху підкорити нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети. Переконаний,  ваші здібності,  наполегливість стануть запорукою визначних успіхів у дорослому житті.

День знань –  велике свято для тих,  хто вперше переступає поріг нашого навчального закладу, тому особливо хочу привітати першокурсників.  Ви стали студентами найкращого медичного коледжу і отримаєте найгуманнішу професію у світі. Щиро вітаю Вас і висловлюю глибокі сподівання, що ви підете обраним шляхом твердо і впевнено, відмінним навчанням, перемогами у різних конкурсах і змаганнях ви примножите славу нашого коледжу, станете достойними спадкоємцями його традицій.

Найщиріші слова подяки – викладачам коледжу! Бажаю Вам,  дорогі колеги, великих творчих успіхів у підготовці фахівців охорони здоров`я на благо народу України!

Нехай цьогорічний першовересень буде сонячним, несе добрий настрій у кожний навчальний заклад, у кожну родину!

 

З повагою

Директор Чернівецького

медичного коледжу БДМУ

к.м.н. О.Ф. Кулик

 

 

Головне меню

 

Дні народження

Жовтень

_ПІБ

__Дата__

Бамбурак В.Б.

01.10

Андрієш Т.Ю.

01.10

Ліснянська Н.В.

10.10

Мороз І.Д

11.10

Українець Л.П.

11.10

Перепелиця Л.О.

14.10

Піц Л.О.

19.10

Тріска С.Я.

20.10

Місікевич З.В.

22.10

Галичанська О.М.

31.10

 

Онлайн радіо

Слушать онлайн радио

monBaner

© Чернівецький медичний коледж, 2013

© Розробка/верстка: Лазоряк Василь Миколайович