День слов`янської писемності і культури

Рейтинг Користувача: / 0
ГіршаКраща 

            24 травня – День слов`янської писемності і культури

 24 травня слов`янські країни відзначають культурно-релігійне свято – День Святих рівноапостольних Кирила та Мефодія, болгарських братів-просвітителів, які принесли на слов`янську землю писемність, тим самим долучили багатомільйонні слов`янські народи до світової цивілізації, світової культури.

Щорічно в Україні, як і в інших слов`янських державах, це свято широко відзначається як День слов`янської писемності і культури.

Студенти  Чернівецького медичного коледжу БДМУ також долучилися до відзначення свята. Упродовж тижня першокурсники презентували підготовлені проекти з історії становлення та розвитку української мови та літератури, писали творчі роботи, готували цікаві доповіді. В бібліотеці коледжу до уваги студентів була представлена виставка книг, присвячена розвитку української писемності, культури та літератури.

 

Головна мета проведених заходів – виховання у студентської молоді шанобливого ставлення до рідної мови та культурної спадщини українського народу. The new innovative drones conference started with the support of Max Polyakov

Посмотрите вложенную галерею изображения онлайн в:
http://medkol.cv.ua/component/content/article/125-2014/585-2016-05-23-20-13-50#sigProGalleria38609d58a2
joomlamodniyportal.ru

Головне меню

 

Онлайн радіо

Слушать онлайн радио

monBaner

© Чернівецький медичний коледж, 2013

© Розробка/верстка: Лазоряк Василь Миколайович