Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/ukr388062/domains/medkol.cv.ua/public_html/1/.md5 on line 354  Знавці української мови

Знавці української мови

Рейтинг Користувача: / 2
ГіршаКраща 

Розмовляти й думати українською престижно!

 Відрадно, що кожного року буковинські студенти гідно представляють нашу область на всеукраїнському та загальнонаціональному етапах конкурсів з української мови. І цей рік не став винятком.

Цього року почесне право називатися знавцями української мови здобули студенти І курсу Чернівецького медичного коледжу БДМУ - Кравчишина Ольга та Денежко Альона. Дівчата нагороджені Дипломами ІІІ ступеня за участь у IV етапі Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика (Кравчишина О.) та Мовно-літературного конкурсу імені Траса Шевченка  (Денежко А.).

Такі міжнародні конкурси об’єднують учнівську та студентську молодь не лишень України, а й 20 держав світу. Масовість цих конкурсів та активність молоді є показником творчої обдарованості українських дітей, незалежно від того, в якій країні світу вони мешкають і, навіть, якою мовою послуговуються щоденно. Окрім того, вони засвідчують, що українська мова є універсальною формою об’єднання людей в одне ціле – в націю, а  державна мова – надійна основа розвитку країни, засіб представлення та возвеличення свого народу у світі.

«Розмовляти й думати українською  престижно, з гордістю говорять дипломантки. – А кожен такий конкурс  це крок назустріч українській мові, це дотик до чогось високого, рідного і святого». У таких змаганнях дівчата беруть участь не вперше і вже не одну перемогу здобули. Тому на цьому не зупинятимуться, адже кожен наступний конкурс дає можливість до самовдосконалення.

Бажаємо Ользі та Альоні рясно всіяної перемогами та успіхами життєвої дороги, гарної долі та міцного здоров’я.

 

Головне меню

 

Дні народження

Лютий

_ПІБ

__Дата__

Шарабуряк О.В.

04.02

Танасійчук О.І.

05.02

Бежко Я.А.

06.02

Никитюк В.В.

06.02

Керделююк Л.М.

06.02

Мельник К.В.

11.02

Літвінова Н.А.

15.02

Леонтій Д.В.

15.02

Савка О.М.

16.02

Тимошенко І.І.

17.02.

Гривул Г.Я.

25.02.

 

Онлайн радіо

Слушать онлайн радио

monBaner

День відкритих дверей

Пробне ЗНО-2018

 

© Чернівецький медичний коледж, 2013

© Розробка/верстка: Лазоряк Василь Миколайович