Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/ukr388062/domains/medkol.cv.ua/public_html/1/.md5 on line 354  День Перемоги

День Перемоги

Рейтинг Користувача: / 0
ГіршаКраща 

Шановні викладачі, студенти та співробітники Чернівецького

медичного  коледжу БДМУ!

Сердечно вітаю Вас із всенародним святом – Днем Перемоги!

У травневі дні весняного буйноцвіття знову приходить до нас чергова річниця Свята Перемоги. Свята пам`ять про Велику Вітчизняну війну залишається з нами як високий зразок мужності, сили духу, самопожертви, тяжкої ратної праці, а водночас вічної скорботи за тими, хто віддав життя за свободу Вітчизни. Ціна Великої Перемоги – це мільйони загиблих, навіки зламані людські долі. Майже десять мільйонів кращих синів і дочок України полягли на полях бою, загинули від тяжких ран.

Цього дня ми схиляємося у доземному поклоні перед усіма тими, хто проніс через лихоліття війни любов до Батьківщини і бажання бачити її заможною та квітучою. Щороку свято 9 Травня нагадує: немає більшої цінності, ніж радість життя на вільній землі!

Вічна слава переможцям! Нехай мир і злагода завжди живуть у наших душах і серцях, хай це світле травневе Свято і наші щирі побажання додадуть усім нам нових сил і натхнення для здійснення майбутніх сподівань і трудових звершень.

Мирного неба Вам і Вашим родинам!

                                                        

Директор Чернівецького медичного

коледжу БДМУ, к.м.н. О.Ф.Кулик

 

 

Головне меню

 

Дні народження

Березень

_ПІБ

__Дата__

Сергєєва Т.Г

04.03

Стрижаковська О.С.

08.03 

Березовська Н.О.

08.03

Бичек Т.П.

10.03

Унгурян В.В.

12.03

Робулець А.В.

29.03

Орлецька Т.В

30.03

 

Онлайн радіо

Слушать онлайн радио

monBaner

© Чернівецький медичний коледж, 2013

© Розробка/верстка: Лазоряк Василь Миколайович