Тиждень «Біології та хімії»

Рейтинг Користувача: / 0
ГіршаКраща 

Тиждень «Біології та хімії»

З 25 по 29 квітня у Чернівецькому медичному коледжі стартував тиждень «Біології та хімії». Щодня студенти мали змогу брати участь у різноманітних заходах тижневої програми, продемонстрували свої знання та творчі здібності. Відкрився тиждень проведенням конкурсу стіннівок на теми: «Чорнобильська катастрофа 30 років», «Без ГМО», «Цікаві факти про людський організм», «Спадковість і мінливість організмів»,  «Відомі біологи», «Генетика». Також студенти-першокурсники приймали участь в озелененні навчального корпусу та ознайомилися з умовами конкурсів, які проводилися протягом тижня.

У вівторок 26 квітня була проведена гра «Біоінтелект» між студентами І курсу групи «Б» спеціальності «Лікувальна справа». У цей день студенти прослухати інформацію про Чорнобильську катастрофу, переглянули відеофільм на дану тематику та мали змогу дізнатися про шкідливий вплив радіоактивних ізотопів, які потрапили в атмосферу під час вибуху. Дані заходи були присвячені 30-річчю з дня аварії на Чорнобильській АЕС.

У середу куратор та студенти І курсу групи «А» спеціальності «Сестринська справа» провели відкриту годину спілкування на тему «Люди мовчки встаньмо на хвилинку».

Досить цікавим видався і четвер. Саме цього дня студенти різних груп спеціальності «Лікувальна та Сестринська справа» позмагалися знаннями у пізнавальній грі «Екологічний двобій». Гра складалася з 7 раундів: «Екологічний штурм»,          «Екологічна ромашка», «Рослини-рятівники», «Забруднювачі-довгожителі», «Екологічні монстри», «Екологія в прислів’ях», «Вороги і друзі екології».

У п’ятницю 29 квітня активні учасники та переможці конкурсів були нагородженні призами.

 

Тиждень виявився надзвичайно цікавим для студентів. Усі заходи тижня довели, що навчання у Чернівецькому медичному коледжі є дуже цікавим, корисним та захопливим.

 

Посмотрите вложенную галерею изображения онлайн в:
http://medkol.cv.ua/component/content/article/125-2014/571--l-r#sigProGalleria6e22d9b013
joomlamodniyportal.ru

Головне меню

 

Онлайн радіо

Слушать онлайн радио

monBaner

© Чернівецький медичний коледж, 2013

© Розробка/верстка: Лазоряк Василь Миколайович