Тиждень «Біології та хімії»

Рейтинг Користувача: / 0
ГіршаКраща 

Тиждень «Біології та хімії»

З 25 по 29 квітня у Чернівецькому медичному коледжі стартував тиждень «Біології та хімії». Щодня студенти мали змогу брати участь у різноманітних заходах тижневої програми, продемонстрували свої знання та творчі здібності. Відкрився тиждень проведенням конкурсу стіннівок на теми: «Чорнобильська катастрофа 30 років», «Без ГМО», «Цікаві факти про людський організм», «Спадковість і мінливість організмів»,  «Відомі біологи», «Генетика». Також студенти-першокурсники приймали участь в озелененні навчального корпусу та ознайомилися з умовами конкурсів, які проводилися протягом тижня.

У вівторок 26 квітня була проведена гра «Біоінтелект» між студентами І курсу групи «Б» спеціальності «Лікувальна справа». У цей день студенти прослухати інформацію про Чорнобильську катастрофу, переглянули відеофільм на дану тематику та мали змогу дізнатися про шкідливий вплив радіоактивних ізотопів, які потрапили в атмосферу під час вибуху. Дані заходи були присвячені 30-річчю з дня аварії на Чорнобильській АЕС.

У середу куратор та студенти І курсу групи «А» спеціальності «Сестринська справа» провели відкриту годину спілкування на тему «Люди мовчки встаньмо на хвилинку».

Досить цікавим видався і четвер. Саме цього дня студенти різних груп спеціальності «Лікувальна та Сестринська справа» позмагалися знаннями у пізнавальній грі «Екологічний двобій». Гра складалася з 7 раундів: «Екологічний штурм»,          «Екологічна ромашка», «Рослини-рятівники», «Забруднювачі-довгожителі», «Екологічні монстри», «Екологія в прислів’ях», «Вороги і друзі екології».

У п’ятницю 29 квітня активні учасники та переможці конкурсів були нагородженні призами.

 

Тиждень виявився надзвичайно цікавим для студентів. Усі заходи тижня довели, що навчання у Чернівецькому медичному коледжі є дуже цікавим, корисним та захопливим.

 

Посмотрите вложенную галерею изображения онлайн в:
http://medkol.cv.ua/component/content/article/125-2014/571--l-r#sigProGalleria6e22d9b013
joomlamodniyportal.ru

Головне меню

 

Дні народження

Жовтень

_ПІБ

__Дата__

Бамбурак В.Б.

01.10

Андрієш Т.Ю.

01.10

Ліснянська Н.В.

10.10

Мороз І.Д

11.10

Українець Л.П.

11.10

Перепелиця Л.О.

14.10

Піц Л.О.

19.10

Тріска С.Я.

20.10

Місікевич З.В.

22.10

Галичанська О.М.

31.10

 

Онлайн радіо

Слушать онлайн радио

monBaner

© Чернівецький медичний коледж, 2013

© Розробка/верстка: Лазоряк Василь Миколайович